Bir insanın dikkatini çekemiyorsanız ne yaparsınız?

Ben gerçekten beğenen ama beni görmezden gelen biri var, burnu büyük biri.. Ben de aslında burnu büyük davrandıgım için aynısını ona yapıyorum. Yani o da muhtemelen aynısını benim için düşünüyordur. Böyle birine adım attırmak için ne yaparsınız_?

Şu an tek bağlantımız sosyal medya, facebook ve instagram

Güncellemeler:
yasımdan size ne anlamadım. soruyu begenmeyen cevap verrmesin ne saçmalıyorsunuz anlamadım. 70 inede gelse insan çocuklaşabilir. terbiyesizliğin lüzumu yok

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• -Facebook da genele hitap eden paylaşımlar veya ona hitap edecek paylaşımlar(ona dediysem aşk meşk demiyorum sevdiği ve ilgilendiği şeyler olabilir)

-Bakımına dikkat etmeyi sürdür bu senin için +1 puan

-Burnu havada ol, fakat açık kapın olsun, elbette ki aşk vs düzeyinde değil, arkadaşlık düzeyinde. Mesela 1 saat önce iyimiydiniz, 1 saat sonra hiç umursama bile ama tebessüm et ve yoluna bak normal haline dön.

-Ara ara kısa bakışlar at, baksa bile bakışını sürdür, sonra önüne bak, birşey derse anlamadım de geç. Ya da sen niye baktın ki de o da aynı soruyu sorarsa sen baktın diye baktım de geçiştir :))

Şu an böyle sürsün bakalım hayırlısı :)

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Mutlaka çekerim çekmek istiyorsam

1|0
    0|0
    • çekemiyorumama..

görsel olarak hiç bir sıkıntım yok.

ama adam cok inat aramıyor yüz vermiyor..

ben de onu taklit ediyuorum o öyle yaptıgı için

• Terbiyesizleşmek mi? :)

Benim burnum büyük, hayır onun ki daha büyük... belki de benim ki büyük olduğu için onun ki büyüktür... belki hep büyüktü ama ben fark edemedim... :)))

0|0
    1|0
    • nasl ltarrif etmeliyim sıfatları. örnek verin. göü kallkık mı demem lazımdı? o uyuyosa aonu söllim

• 5-10 tane eksi daha at, belki rahatlarsın. Sen 30'unu devirmişsin, ettin laflara bak. Aynen devam, aynen :))

• aynen devam evet eksi hakkım olsa kullanırdım . saçmalayana tahammulum yok cunku.hadi bye

• Yaşını doğru yazdığına emin misin? Yaşın 30-35 görünüyor; öncelikle bu yanlışlığı düzelt. 18-24 yap, hatta varsa 14-18 de olabilir, şöyle ki bu ifadeler ancak bir ergenin ağzından çıkabilir.

0|0
    1|0
  • cantanin icine kaldirim tasi koy sonra onu ilk gordugun yerde cantayla kafasina vur

1|0
    0|0
  • atmıyorsa atmaz uğraşma

1|0
    0|0
  • hafif Tebessumlu kaçamak bir bakış,yada bir konuda onun yardımına ihtiyacınız oldugunu soyleyin sonrasında tatlı bir sohbet..

1|0
    0|0
  • karsısına cıkarım onu guldurup eylendırmeye calısırım elbetkı bı salklımı gorur we dıkatını cekerım :)

1|0
    0|0
  • Birbirimizi daha iyi taniyalim de ,ergenler gibi face mi takilacaz de ,bu sekilde biraz daha yetiskin takilmis olursun

1|0
    0|0
  • ya bir durum karşıma çıkan bir ekek yokmu diye bak nasıl hemen çıkıyoo :)

1|0
    0|0
  • Bunu paylaşırdım face'de link

0|0
    1|0
  • 30-35 mi bu 15 yaş sorusu yalnız neyse ben uğraşmazdım

0|0
    1|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    1|0
    • Ben de onu sordum zaten :)) yanlış yazıyor, 30-35 diyor yaşına da galiba kasıtlı yanlış yazmış :)

• gerizekalı hortladı yine, sidik yarıştırmak için yer arıyor. oyalayın cocugu

• Dikkatini bana ver diye bağırırım.

0|0
    0|0
  • dikkatını cekemıyorsam kılodunu cekerım :D

0|0
    1|0
  • instagramdan ünlem işareti yolla dikkatini ceksin :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence 30 yaşındaki birinin bunu biliyor olması lazım yanıtın bizde değil

0|0
    1|0
Yükleniyor...