Hisleri kuvvetli olan mantıklı cevap verecekler bı bakarmısınız lutfen

valla sıkıntı buyuk lutfen ıcınızden gecen cevapları verın dalga gecılcek konu degıl esımın sms ı yok çalıstgı arkadasnn telınden mesaj atıyor bana 3 saat kadar mesaj atmadı gızlıden aradım telı acan esımdı sonra bı arkadasıma arattım bu tel kme aıt bn mehmete baktım dedı esım ısmını soylemıs telı ben kullanıyorum demıs sızce telı kullanan omu? boyle bısey yapacagna ınanmıyorum acaba oylesınemı actı telı ama neden yapsın.

Güncellemeler:
arkadasının telını acıyor esım.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Zurnanın zırt dediği yer burası.

Kesin ve net olarak diyebileceğim birşey varsa o konuşanın kim oldugundan ötürü böyle cevap verdi. Merak neden oluşur bilirsin her yönden bir merak olabilir. Ya da şakasına takılacaktı bu da en polyanna ihtimal.

Bunlar yetmez siz takibi sürdürün. Allah mutlu mesut etsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• eşine ait ikinci bir hat olabilir kötü düşünmek istersen.iyi düşünmek istersen de eşinin arkadaşını arayan birinden kurtulmak için telefonlara o bakmış olabilir.neye inanmak istersen o yani.garanti için eşin yanındayken o numarayı çaldır bakalım tel açıkmı

0|0
    0|0
  • bunu anlamak için biraz daha işin iç yüzüne girmen lazım herşey olabilir ama her arandığında onun çıkması pek hayra alamet değil

0|0
    0|0
  • Biraz paranoya yapmışsın

0|0
    0|0
  • olaylar olaylar.

0|0
    0|0
  • sms i olmayan telefon var mı yahu?

0|0
    0|0
  • eşin evdeyken ara telefonu

1|0
    0|0
    • telı eve getıremez kı arkadasıyla yolluyor olabılır ama madem ole arkadsı acmaz demı

• yani tel açıkmı kapalımı ya da kim açacak belli olur

• Arkadasinin uzerine alinip esinizin kullandigi bir tel geldi bana.

0|0
    0|0
  • O an için eşin kullandığı için ben kullanıyorum demiştir bence

0|0
    0|0
  • ablacığım biraz daha açıklayıcı olsan iyiydi, sonuçta bir bayan açmamış ne kasıyorsun kendini

0|0
    0|0
  • vesvese yapma kendine zarar

0|0
    0|0
  • son gnlerde moda oldu bu yedek hat kullanıyordur belki :(

0|0
    0|0
  • Cozdum sanırım olayı

0|0
    0|0
    • nedır ?

• esımn telınde mesaj hakkı yok esımn arkadasnn adı mustafa. benim arkadasım mehmet dıe bırısnı atıyor oda yok ben kullanıyorum dıo durum bu

• Sımdı daha net oldu..ama durum cok kotu ben sana dıım..o hattın esının olup olmamasından daha onemlı sey var..telden gırıyoem zor oluo ekleyeblsnz daha ıyı olur

• kullanıyor olabilir. ya da seninle mesajlaşıyor diye telefon onda kalmışta olabilir.

0|0
    0|0
  • ara bilinmeyen numaraları hattın kimin üzerine olduğunu ya da eşinin üzerine kaç tane hat olduğunu öğren.

0|0
    0|0
  • telefon elındedır veya senden gelıcegını ummustur fazla kuruntulusun yapma bole zarar verırsın ılıskıye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana mesaj atmak için aldığı sırada aramış olabilirsiniz o daşu anbende anlamında söylemiştir . Şüpheniz vara yüzleşin eşinizle ya da baska bir gün o numarayı tekrar baskasına arattırın yine eşiniz çıkarsa anlarsınız zaten.

0|0
    0|0
  • Yani sence o telefon arkadasinin değilde kendininmi..anlamadimki ne demek istedigini

0|1
    0|0
  • eşini tanıyan sensin bizim lafımzla mı hareket edicen. git sor yüzleş

0|0
    0|0
Yükleniyor...