Sevgilim soğudu mu benden ?:(

Bugün Buluşçaktık ki hergün bulusüöz ama gelemedimi söylüo Okul çıkışında alçaktı almadı bir Saat sonra yazdım oda bir Saat sonra aradı hasta oldunu söyledi tamam dinlen dedim üç Saat sonra Aradım nasıl oldunu bilmek istedim arkadaşındaymış bişeyi iptal etçeklermiş nerdrsin falan dedi gezıom arkadaşımla ne Zaman eve gitçen dedi birazdan giderim dedim gidince Haber ver dedi tamam dedim Aradım çıkmadı bir Saat sonra Aradım Gene çıkmadı yazdım cevap yok sizce Neden Böyle yapio Bugün o Kadar önemli İŞi yokki normalde hayatta Böyle yaapmazki arar ya da yazar ne yapmam lazım yarın telefonlarına çıkmamayı düşünüom ararsa Tabi çok tavır yapan biriyim ama haklı değilmiyim Bugün ,fikirlerinizi söyleseniz fena olmaz :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

0|0
    0|0
    • Aynen super Dedin benim Simdi napmam lazim ararsa Telefonlarina cikmiyim en iyisi...

• Neredeyse erkeklerin en büyük hedefi fethetmek, elde etmektir. İlk baştan itibaren size sahip olmak, sizi tamamen ele geçirmek ve size kendilerinin ne kadar zeki, akıllı olduklarını göstermek isterler, tüm bunları yaptıklarında yani sizden almak istedikleri her şeyi aldıklarında artık heyecan da bitmiştir. Bunun sonucunda ise kendilerini gösterecek yeni bir kadın yani yeni bir heyecan peşinde koşmaya başlarlar.

• Yas 26 daha ne kosmasi ...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak canım bence sen fazla üsteleme. sonuçta ne kadar çok üstüne gidersen o kadar aranız açılır. sonra ilişki bittiğinde yaptıklarından ötürü daha çok kırılırsın. bence salla gitsin.Ama şaşkınlardayım senin gibi kızlar varmı? Flörtünü kaybetmek istemeyen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...