Arma ve Madalyaların Üstünden Atatürk resmi ve Tc ibaresinin kaldırılmasını...

Arma ve Madalyaların Üstünden Atatürk resmi ve Tc ibaresinin kaldırılmasını nasıl karşılıyorsunuz ? Türkiye sizce nereye gidiyor ?

Güncellemeler:
Hepiniz mi İhanetkarsınız ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu daha ilk türkiye adı değişecek nolcak efenim anadolu islam cumhuriyeti hay ağzını yüzünüz s...im

nikahlar cami de kılıncak

erkeğe 4 karı alma hakkı açılacak

vay anam vay

bize putperest diyenlere bakın onları putları ne olacak?

ona laf yok kafir olursun kellen gider

sağcıların topunu gazla zehirlemek gerek

0|1
    0|0
    • İslamın adınıda kirletiyor p**evenkler ---Katılıyorum kardeşim

• kendi düşen ağlamaz kardo :D

şeriat hükümleriyle penisleri kesilince elleri kesilince mırın kırın etmesinler kendileri istediler

• Kuranı okumuşlukları yok akıllarına göre din uyduruyor kafirler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bence doğru yapılıyo kimsenin kimseye türk oldugunu gözüne sokmaya hakkı yok türksen türksün kürtsen kürtsün üstün olma çabası niye ? orda ne mutlu türküm diyene yazınca ne oluyo yazmayınca ne oluyo :S

1|1
    0|2
    • Ne mutlu Türküm diyene öncelikle ne alaka öyle bişey yazmışmıyım bak oraya ? Bi aldığın nefesi borçlu olduğun adamla ilgili bişey yazdım bir de senin kürtler dediklerinle bizi eşit yapan cumhurityey kaframını..Bunlarda gel bana

• öyle bir adam tanımıyorum kusura bakma.. özgürlüğümü çanakkalede şehit olan 250 000 mehmetçiğe borçluyum o dediğin kişiye değil.

• Sus len kürt hmheoke..Cevaplayan o orduyu kim yönetti şebelek şebelek konuşuyon.Doğuda illeri kim savaştı aldı ? Onlarıda sylede..

• türkiye normalleşiyor ülkemızın 70 atatürkü sevmez atatürkü koruma yasası ile her yere putu ve resimleri asıldı bunelan

boş boş konuşma hem bu ülkenın &70 sağcı ve erdoğan ne derse o olur azınlıkların iktidar olması devri bitti

sıctırma atatürküne

2|1
    0|2
    • Gel karşımda söyle bunlarıda taşaklarını ceviz kıracağıyla eziyim senin bir o* evladı

• tamam almam bidaha gevşediler iyice zaten gevşekler

• Allah'ın kürtleri sizi..Nefes alabiliyorsan önce Allah sonra Atatürk sayesindedir.Zira Atatürk olmasaydı ananı hangi inliz çavuş sikerdi belisiz :)

Yükleniyor...