Bugün saat 10:30 civarında Gölbaşı 104 nolu otobüsteki kız :)

Sabah yaklaşık 25 dk otobüs bekledim derse de geç kaldım ama değdi diyebilirim, tam körüğün olduğu noktada bir kişi solumdaki kız gözlerimi o ufak çekik gözlerinden alamadım, gerçekten çok hoşuma gitmişti, ne bileyim konuşmak için bahane arıyordum sanki ama bulamadım bir türlü kendimde o cesareti, devamlı telefonunda bir şeyler ile uğraşıyordu, bense sadece izlemekle yetindim, gülüşü bile o kadar güzeldi ki, ardından birisi geldi konuşmaya başladılar elemanın kolunda Fatih Üni çantası vardı, sevgilisi mi diye korkmadım değil ama değildi hareketlerinden konuşmalarından falna anlamıştım işte, kız bir kitap çıkardı elemana gösterdi Bukre ydi ismi yanlıs hatırlamıyorsam, merakta etmedim değil hani kitabı, tam karşımda oturuyorlardı otobüsün kalabalığı azalmıştı kızı izlerken 2 kere baktığımı anladı güldü, bense yine cesaret edemedim konusmaya gelen elemandan sonra hiç ümidim kalmamıştı zaten, ne olacak benim bu nutkumun tutulması ya normalde gayet guzel anlasabiliyorken çok begendigim biris cıkınca karsıma ulasılmaz gorme durumu, kendimimi küçümsüyorum yoksa uzak bir hayal olarak kalması dahamı guzel gelio bana?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• oha itiraf sayfası oldu :D

0|0
    0|0
    • sonunu oku kardeşim istersen yukarısını bosver sen, yukarıyı sadece paylasmak istedim :) bide itiraf sayfasından kastını anlamadım ya la

• üniversitelerde itiraf sayfaları oluyor ya şurdaki kız seni çok beğendim beni bul falan derler

• hmm hiç bir fikrim yok :D öyle anlasılıosa kötü tabi anlatmak istediğim farklıydı :)

Yükleniyor...