Antalya'nın en güzel yerleri?

Pazartesi antalyaya taşınıyorum işin kötüsü tek başıma Antalya'nın mutlaka gidilmesi gereken en güzel yerleri nerelerdır?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• doğayı seviyorsan gelidonya feneri meevsimde iyi git bir gor. sonra uçan şelale ( yolu zordur) , çakırlar köyünde bir kahvalt, boztepede portakal bahçeleride ilgi çekici batıya gidersen kaputaş, ince boyuni üç ağız ve kaya köy iyidir. daha bissürü yer var. şehir içi dersen aslında herşehir gibi biraz zeytinköy ve ahatlıdan uzak dur. kale içi, liman tarih kokar mis gibi. dedemandan güzelobaya kadarda faleszlerin üstünden yürü. gez bul işte özlettin valla 2. memleketimi. haa ısparta yolunda milyos var doğa seversen eğer.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Dim çayına gitmelisin.

çok fazla yer var, kemer, beldibi, alanya, karpuzkaldıran gibi yerlerine gittim , antalya'da olmasa da pamukkaleye de uğra kararmış sanırım biraz.

antalya'da onun dışında oteller var ama daha çok erkekleri ilgilendiriyor. kimse görsel açıdan değerlendirmez varsa yoksa hatunlar.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun efenim, iyi eğlenceler :)

cut.

0|0
    0|0
  • Doğa mı arıyorsun tarihi yapı mı alışveriş ortamı mı cafe bar ortamı mı belirtirsen ona göre anlatırız

0|0
    0|0
  • ronaldo sana yardımcı oolsun :D

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

Gönlünce yaşa orada :)

0|0
    0|0
  • alanyaya git limana ın kaleye gıt ben 4 sene önce gttım çok guzeldi

0|0
    0|0
  • Benide götürsen keşke kaldım ankarada :D

0|0
    0|0
  • antalyadayım 20 senedir merkezi cok gezilecek yer yok ilceleri truzim icin sen neresıne taşınıyosun

0|0
    0|0
  • birlikte gezebiliriz. arabam var, her yanını gezer,akşamları evlerimize gideriz... ben varım ya sen?

0|0
    0|0
  • sen bir gelde öğretiriz :D

0|0
    0|0
  • Bende antalyaya tasincam.birlikte ev tutalimmi?siiin icin bir sakincasi yoksa

0|0
    0|0
  • Şimdi nereyi söyleyeyim Antalyada gezilecek çok yer var anlatmakla olmaz asdfghj

0|1
    0|0
  • antalyamı? kötü şans karadenize gelseydin yardımcı olurduk

0|0
    0|0
  • angaraya gel ben seni oyunhavalarina getireyim oyssss

0|0
    0|0
  • taksicilere dikkat et. hepsi sahtekar.

0|0
    0|0
  • nerden taşınıyorsun antalya'ya?ne işin var orada senin?

0|0
    0|0
  • bi arkadaş bul ordan ,öle gezersiniz ;)

0|0
    0|0
  • Hele bir taşın, etrafını tanı. Sonra açılırsın.

0|0
    0|0
  • fenere takıl bır daha gelemessın zaten :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Antalyaya bir kaç kez gitmişliğim var.

Lara güzel. O sahil yokmu hele ki, harika.

0|0
    0|0
    • Evet bir tek lara'yı biliyorum zaten orada oturacağım:)

• Şanslısın ozaman :) güzel bir yer.

Kumsallarına hasretim. Tek sorun erkekler abaza resmen, gözlerin açık olmalı o şehirde.

• O yüzden arkadas edınmektense kendim gezmeyı tercih ederim yalnızça Antalya değil her yerde erkekler öyle:)

• ben larada yaşıyorum ama genelde kaleiçinde takılıırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...