Sizin bu kadar sıkıntınız olsa ne yapardınız?

Arkadaşlar. sevdiğim çocuk uzakta. unutamadım. her gün aklıma geliyo. mesaj atcam sonra kendimi engelliyorum. össye hazırlanıyorum çünkü. derslerimi engeller diyorum. istesem o da ister eminim. ailem hergün sorun çıkarıyo, yani evde hergün bir kavga ve bağırışlar hakim. diyorum tamam bugün sorun yok. sonra birisi sorun çıkarıyo. bütün bunlar yüzünden kilo aldım zayıflamam lazım... hangisini düşünüym ben :((

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle hazırlığını sürdür, fakat hazırlancam diye de kendini çok yıpratma.

Eğer gerçekten seviyorsan seviliyorsan onunla iletişimini kur. Destek olur en azından. Ama problemler dersen ufak veya büyük çapta sabırlı ol.

akışına bırak, üniversiteyi bir kazandıktan sonra gerisi gelecektir muhakkak, Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Bu sevdiğim çocuk üni okuyo suan. tatillerde buraya geliyo. aldatmıstı beni güven olmaz. güvenemem. ama sonradan çok yalvardı affettrmk için ama neyse. olaylar biraz uzun burdan anlatmakla olmaz yani:) teşekkür ederm

• Anladım, sen sabırlı ol sınavlarına odaklan herkesten herşeyden çok kendini düşün, az kaldı bitmek üzere :)

• :(((

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabrın sonu selamet

Sabır hayra alamet

Bela seni kahretsin

Sen belaya selam et!

0|0
    0|0
  • derslerını dusun hatta sadece onları dusun hayırlısıyla ıyı bıryere gır gerı kalan taktıkların ıcın bır omrun olucak aıle dırdırı sevgılı oalyı kılo alıp verme hep fıx seyler sadece derslerıne ver kafanı ınsallah guzel bıryer kazan hadı ıyı dersler sana

0|0
    0|0
    • Dersleri düşün düşün kafayı yicek gibi oluyorum bazen. Bende biliyorum sadece dersleri düşünmesini ama bazen patlıcak gibi oluyorm

• ıste o arayı notrlemen lazım kendını mutlu edıcek bırsey bul ben mesela dısarı cıkardım sınava hazırlanırken tek basıma yakında park vardı otururdum kendıne odul ver

• Öss'yi düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbirini düşünme tatlım. aksine tüm bu olanla kamçılasın seni. iyi bir üniversiteyi kazan ve şehirdışına çık. inşallah herşey yoluna girer

0|0
    0|0
  • benimde bu kadar sorunum var. aynilari.

Kadere inanan kederden emin olur. Allah büyük.

0|0
    0|0
Yükleniyor...