Arkadaşlar şu günlerde sünnet olmayı düşünüyorum.Yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaslar dını sebeplerden dolayı sunnet olmamıstım fakat kız arkadasım bu konuda cok ısrarcı ve bende su gunlerde olmayı dusunuyorum.Sunnet tam olarak nasıl yapılıyor?Nerden kesılıyor?Aydınlatırsanız sevınırım

Güncellemeler:
Birazda korkum var çok acıyor mu kesilirken?
ve sonunda sünnet oldum :)

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• videosunu izle öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • Cok ızledımde pek anlasılmıyor

• hayırlı olsun geçmiş olsun :D

• Teşekkürler sonunda kurtuldum kabuktan umarım hayrını görürüz :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Sünnet olmasan daha iyi bence ama tabi sen bilirsin

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• kesim sırasında bir şey hissetmezsin uyuşturuluyor sonuçta ama testislere iğne yeme anı çok kötü. bir de kesildikten sonra melhem üstüne bandaj üstüne bant yapıştırılıyor. benimkinde o melhemi sürmeyi unutmuşlar.

daha büyük acı çekmedim. açık penisinin üzerine yapışan şey kadar kötü bir şey yok.

0|0
    0|0
    • Asama asama anlatabılır mısın tam olarak?

• ilk başta açıyorlar ve uyuşturucu iğneyi testislerine yapıyorlar. 5 dakika yürütüyorlar öyle odadan odaya geziyorsun o uyuşturucu yayılsın diye. sonra sen hiçbir şey hissetmiyorsun zaten onlar kesip biçip hallediyorlar bandaj sarıp bantlıyorlar o gün öyle kalıyor. 2-3 gün sonra o bandajı çıkarman gerekiyor. onu da sorunsuz çıkarırsan birkaç gün sonra bir şey kalmıyor.

• ayrıca öyle dini nedenler falan diye düşünme bence böyle daha sağlıklı ve kadınlar bunu tercih ediyor.

• Sevgilinle ciddi değilseniz veya din değiştirmiyorsan veya sağlık problemlerin yoksa kestirme daha iyidir

1|0
    0|1
  • 0|1
    0|0
  • Alttaki anlatmış. bana sadece bunu din ile ayır. daha sağlıklı ve daha güzel görüntü için kestirmek iyidir. artık daha güzel derken daha iyi işte. daha güzeli olur mu bunun olmaz tabi. kestirmemek hata

0|0
    1|0
  • Çükünün inmiş hali var ya , ucundaki fazla olan kısmı kesecekler . Ve baş kısmındaki deriyi ters çevirip yapıştıracaklar. Çükün inmiş olsa bile başı dışarda olacak .

0|0
    1|0
    • Pekı derıyı nasıl kesıyorlar bas kısma zarar gelme ıhtımalı yok mu?

• giden yer çük valla pirinç isterken evimizdeki bulgurdanda olmayalım :DD

• Hissetmiyorsunki . Uyuşturuyorlar . Korkma çok basit bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...