Sevgiliye sadık olma durumu

sevgiliniz olsa bile başkasıyla cinsel bir birliktelik yaşar mıydınız? yaşasaydınız bu onu sevmediğiniz anlamına mı gelir?

Güncellemeler:
millet bırak başkasıyla birlikte olmayı evliliğe kadar sevgilisiyle bile birlikte olmuyo neyse tebrik ettim :) sen yapmıyosan ben yapmıyosam nerde bu yapanlar :D

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• kzım bunlar cok namuslu ayaklrnda gercek yorum bekleme:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eğer o kişi benimle evlenmeden önce ilişkiye gire bilorsa herkezle gire bilir anlamına gelir

yok ark beklerim o kişiyi evlenidğimde olur

2|0
    0|0
    • yav he he

• yorum yazı yazmıyorum

• Evlenene kadar yaşamam sevgilime de evlenene kadar dokunmam. Dinle veya başka bir şeyle alakası yok ama böyle istiyorum ben. Eğer hiç evlenmeden yaşlanırsam o zaman bile yaşamam bunu. Garip bir insanım.

0|0
    0|0
  • eğer biriyle cinsel birlikteliğim olacak sevgilimden ayrılırım. çünkü ben başkasıyla cinsellik yaşayacaksam sevgilim beni beynen mutlu edemiyor demektir. e o zaman lüzumu yoktur onun gururunu kırmam ondan sonra ne yapacaksam yaparım.

0|0
    0|0
  • sevgilim varken bunu yapmam

0|0
    0|0
  • sevgilim varken başkasına elimi dahi sürmem :-D

0|0
    0|0
    • iyi sen sevgiline elini sürüyosun sdfghjklş.bi sen çıktın daha yazdığım gibisini bulamadım ahahha

• eyvallah da beni yanlış anladın sen

• Başkasıyla değil olmamalı ama iş nişanlılığa kadar gelmişse, ne aldığımı bir görmek isterdim açıkçası...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldatmanın sevmekle alakası olduğunu sanmıyorum.

Karaktersizlik ile alakası var.

0|1
    0|0
  • sevgilim dahil kimseyle öyle bir birlikteliğim olmadı, olamaz. yapıma ters. cinsellik evleneceğim adamla o imzalar atıldıktan sonra yaşanacak birşey.

0|0
    0|0
  • yaşamam evet sevsem başkasına gitmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...