Yaratılış Atlası'nı okuyanlar var mı?

Bu eseri okuyanlar var mı? İlginç ayrıntılar içeriyor:

- 100 bin yıllık metal kap kalıntısı

- 33 milyon yıllık havan ve tokmağı

- 213 milyon yıllık ayakkabı tabanı fosili

- 260-320 milyon yıllık altın zincir

- 300 milyon yıllık demir çömlek

- 387 milyon yıllık demir çivi

- 2,8 milyar yıllık doğal yoldan oluşamayacak metal küreler

- Hz. Nuh'un inşa ettiği geminin buharlı gemi olması

- Hz. Süleyman döneminde uçak gibi hızlı ulaşım araçlarının kullanılması

Eserin yazarı bütün bunları kutsal kitaplara dayandırarak iddia ediyor. Siz bunların gerçekliğini düşünüyor musunuz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Anti- Darwinizm düşüncesini savunan bir eser..

En fazla 300.000 yıllık bir geçmişe sahip olduğu bilimadamlarınca kanıtlanmış olan insanoğlunun 300-400 milyon yıllık malzemelerinin olduğu iddia edilen kitap hiç inandırıcı değil..

Kitapta günümüzdeki bitki ve hayvan türlerinin eski fosiller ile karşılaştırıldığında hiçbir farkının olmadığı ve evrim geçirmeden günümüze kadar ulaştığı iddiası doğrudur fakat verilen örnekler yanlış ve birbiriyle alakası olmayan türlerdir..

Harun Yahya ya da diğer adıyla Adnan Oktar'ın bu kadar kapsamlı bir bilimsel kitap yazabilecek bilgi donanımına ve araştırma imkanına sahip olmadığını düşünen biri olarak ben de diğerleri gibi bu kitabın çeşitli öğretim görevlilerine doğruluğu araştırılıp,düşünülmeden yazdırılıp altına imza attığı düşüncesindeyim..

Kitabın tek önemi Darwinin teorilerini çürütme adına şimdiye kadar yazılan nadir antitez eserlerden biri oluşudur..Avrupada bu kadar tutulmasının tek nedeni reklamının çok iyi yapılmış olması..

Darwinizmi yıkması açısından güzel bir yapıt..Keşke ciddi bir araştırma ve incelemenin sonucunda ve daha ciddi veriler ve iddialarla yazılmış olsaydı gerçekten ilmi bir değeri olacaktı..Tek kelimeyle yazık olmuş bu kadar emeğe masrafa..

0|1
    0|1
    • Darwinizme niye karşısınız?

• cevap gelmediğine göre umarım kırıcı olmamışımdır..seviyeli sohbet için teşekkürler ..

• Hayır, biraz yorgunum bugün, ondan devam edemedim. Sizlik bir sorun yok. İyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kutsal denilen kitaplar uydurmaca olduğuna göre bu da aynı.

0|1
    0|0
  • yaratılış atlası'nı okumadım ama eğer bunlar yazıyorsa evrim teorisini bile aşmış. evrimde bile insansıların ilk cinsi 4 milyon yıl öncesine dayanıyor.

0|1
    0|0
    • Zaten soruyu sorma amacım buna parmak basmaktı. Evrim teorisini yeni baştan kurgulayan bir atlas :)

Yükleniyor...