Sevdiğinizin ayağını yıkarmıydınız ?

sevdiğiniz kişi durduk yere ayağını yıkamasını isterse yıkarmıydınız ? özellikle erkekler :D

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• :/ Şimdi aramızdan biri çıkıp da "suyunu bile içerim" demeden ben hayır deyip, kaçıyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• aramızda kalacağından,birilerine artistlik olsun diye anlatmayacağından,gururumu kırmayacağından eminsem yıkarım,ölmem ya:)

0|2
    0|0
  • Iyi zaman ve kötü zaman, saglikra ve hastalikta denilir (iyi zamanda kendisi yikasinki kötü zamanda farkim ortaya ciksin) bu ayak yikama hangi yildan kalma kim bilir

0|1
    0|0
  • Ayağına kurban olurum lan onun.

0|2
    1|0
  • durduk yere yıkamak istemem herhalde ama yorulmuştur ağrımıştır falan o zaman onun sormasına fırsat vermem yıkarım oda benim ayağımı yıkar. ne olcak elimizemi yapışır

0|1
    0|0
  • neden yıkamayım sonuçta sevdiğim o ne derse odur benim için yarın birgün gelir oda beni keseler hayat bu karşılıklı :)

0|1
    0|0
  • Evet yikarim, ilerde yaslandigimizda isterimki birbirimize destek olmamizi o bana ben ona .

0|1
    0|0
  • Yıkamayı geçtim dokunmam bile.

1|1
    1|0
  • zevkle heryerini yıkarım ki...

0|1
    0|0
  • hiç sorun değilll değişiklik iyidir ;)

0|1
    0|0
  • ayagini gordugum an sogurum*net

0|0
    0|1
  • Bir erkek temizlik kurallarına uymalı ayağı pisse gitsin komple banyo yapsın ;)

0|0
    0|0
  • feda olmasan yorumum ağır olacaktı neyse ama benimkini yıkayabilir aszxa

0|0
    0|0
  • sevdigimse neden olmasin..

0|0
    0|0
  • bu ne saçmalık ya.

0|0
    0|1
  • Kendi işini kendi yapsın :\

0|0
    0|1
  • asla yıkamam o yıkasın benim ayağımı niye ben niye yıkıyorum

0|0
    0|1
  • Herkes kendi ayağını kendi yıkasın.

1|0
    0|1
  • Türk erkekleri yıkar sonra yalar bea.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Durup dururken hiç bir kız/kadın eşine ya da sevgilisine ayağımı yıka demez. Banyo da beraber isek sadece ayağını değil vücudunu da yıkarım ne var bunda? Olur ya eğer hastalık sebebiyle kalkamayan ya da eli kolu kırık ya da ameliyat vs durumu varsa daha istekli yıkarım masajda yaparım.

0|0
    0|0
  • Olaya ironik bakarsak evet. Ayaklarını yıkamıyor ve kokudan durulmuyor. Mecbur yıkayacaksın :)

İslamın güzelliği burada devreye giriyor. Müslüman şahıs namaz kılıyorsa illaki abdest alacak ve o ayak yıkanacak. Ama kadınlar bu konuda cinslik yapabilecekleri bir müddete sahip olabiliyorlar :)

0|0
    0|0
  • Sağlıkla ilgili bişey olur mecburi olur götünü bile yıkarım ama durup dururken beni sevdiğini soyle bile dese azına yumruğu sokarım hiç sevmem öyle şeyleri

0|0
    0|0
  • ben onun ayaklarını oda benim ayaklarımı yıkar neden olmasın :) :) :)

0|0
    0|0
  • yıkardım fetişçiye sorulcak sorumu bu ? :D

0|0
    0|0
  • ben yıkardım :)

0|0
    0|0
  • Seven dikenine katlanır sende ütü yaparsan tabi yıkarlar :D ayağını

0|0
    0|0
  • ben yıkardım sevdiğim kızın ayaklarını

0|0
    0|0
  • niye kendi yapamıyor mu

0|0
    0|0
  • Sevdiğim manyak mı benden öyle şeyler istiyor.

0|0
    0|0
  • bu ayak yıkamaya neden bu kadar takılmış durumda anlamıyorum bir ayak yıkatmayla üstünlük egemenlik mi kuruluyor karşı tarafa tabiki de hayır keyfi olarak da bir insan eşine sevgilisine ayak yıkatmaz onu da söylemek istedim bu nasıl bir fantazidir bunu da anlamadım sen üstüne alınma soruyu soran genel manada bu soru çok soruluyor o açıdan bir yorum yaptım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...