Birinden hoşlanıyorum :/

Evet konuda da belirttiğim üzere birinden hoşlanıyorum. Onun da benden hoşlandığını zannediyorum. Yani benim yerimden siz olsanız sizde öyle düşünürdünüz. Çünkü ne zaman onun olduğu ortama girsem -ki bunu bilerek yapıyorum- bana gözlerini dikmiş bakıyor. Sanki benden gerçekten hoşlanıyormuş gibi. Hiç gözünü ayırmıyor. En sonunda arkadaşlarımın sayesinde cesaretimi topladım ve ona fake bir hesaptan bu kız senden hoşlanıyor diye mesaj attım sonrada kendi profilimi gönderdim. Ama o bu yıl sınıfı geçmem gerek biriyle çıkamam diyerek beni reddetmiş oldu. Yani kibarca bana s*ktiri çekti :/ Hala da ne zaman onu görsem bana bakıyor. Onu seviyorum. Ne yapabilirim? Beni sevmesi için bir yol var mı? :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi öyle bakışla olacak iş değildir.

Kafasında biriyle birliktelik düşüncesi var mı yok mu bilemem, ama sonuç olarak sana karşı olumsuz kalmış. Benim aklımdan geçen o doğaçlama yaşıyor ve bulabileceğinin en iyisini arıyordur.

Hoşlandıgını söylediğin anda elbet bazı merakları gitmiştir. Pek iyi bir taktik olmasa da olan olmuş, umutsuz birşey yok.

-Aynı ortamlarda girişken ol, hani lider vasfında kişi olur muhabbeti yönetir, o derece ol yani

-Kendine bak her yönden gerek görünüşünle gerek moralinle

-Bakışınla iletişimi sürdür

-O fake hesaptan arkadaşlığı sürdür, nadiren de olsa oradan iletişim sürsün. Gerekirse o hesabı kapat işkillenecek olursa

-Bunun dışında arada selam verebilirsin cesaretini toplayabilirsen, sadece bir selam, bir günaydın veya iş bahanesine veya ders bahanesine bişey sorabilirsin.

Bunlar dışında akışına bırak ama hayat odağın haline getirme, olacağına varır.

cut.

0|0
    0|0
    • Cevabın için teşekkür ederim. Ama şöyle saçma bir durum var ki çocuk beni tanımıyo ve daha önceden olmuş bir muhabbetimiz yok :/ Yani tanımıyo derken ismimi falan biliyo ama hiçbir muhabbetimiz yok yani. Benimki sadece platonik bir şey. Fake hesaptan konuşmuyorum ki. o cevabı verdikten sonra hesabı kapattım.

• O halde sen ortam içerisindeki aktifliğini sürdür. Bakışlarını sürdürsün, bazı günler uzun uzun bak, bazen de hiç bakma umursamaz gibi. Bu da dengesiz bir görünüş çizecek üzerinde ve soru işaretleri bırakacak onun kafasında. İlgisi varsa ister istemez bir çekim oluşturur.

Tabisi herşey olacağına varır ve sen normal durumu sürdürmene bak, zaman ne gösterirse :)

• Harikasın :) Çok sağol :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne demesini bekliyodun bende onu seviyorum falan mı diyecek git sıfatına söyle çocugun ona göre bişey yap

0|0
    0|0
    • maalesef öyle bir cesaret bende yok

• akışına bırak herşey bence kendiliğinden gelişecektir şuan anladığım kadarıyla sen açılmısın oda şuan düşünüyor eğer bölümleriniz aynı ise bence karşılkıklı soru alış verişinde bulunun hayırlısı olsun

0|0
    0|0
    • aynı okulda değiliz maalesef. yaşadığım yerden tanıyorum onu. O beni tanımıyor adımı falan biliyo ama bir muhabbetimiz yok

• o kişi ayvayı yedi o zaman kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...