Çapkın mısın sen derse ne demeliyim?

Yeni tanıştınız ve çıkıyorsunuz. Sevgiliniz size çok çapkın misin derken ne ima etmek istiyordur ve neden evet ya da hayır demeliyiz?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Guven bence sen çapkınsın:)

Dogruyu söyle tabı kı.. Çok çapkınım de her guzel kızla bişeyler yaşamak istiyorum de flortözum de

Daha mutlu olursun ... Çunku en azından kıskançlık krızı geçırerek başının etını yıycek bırı olmaz:)

Ama hayır dersen ; ılk başta puan alırrsın hatta hıç sevmem çapkınlıgı ,gzoum senden başkasını görmez dersen ekstra bonus olur sonra yıne kız yakalar bır kaç kez senı yıne kıskançlık krızıne gırer yıne dır dır vır vır...

:)

Kızın imasına gelınce Sakın çapkınlık yapmaya kalkma gözünü oyarım benden başka menzıle gıren olursa eger dıyor!

Kız yakalamış işte bır kaç açıgını agzını arıyordur.. Evet de lutfennnn :Pp merak ettım kız ne dıycek :D

ıı gunler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır de..bu tuzak sorudur.kız hoşuna gidecekmiş havası verebilir..ama bu sorunun altında aslında şu vardır..ilerde beni üzme ihtimali yüzde kaç acaba.sakın çapkınım deme..zaten ben hiç çapkın değilim bile desen.kız milleti erkeği potansiyel olarak çapkın olarak nitelendirdiği için..cevabın senin doğru tanınman için çok çok önemlidir..

0|0
    0|0
  • seni tanımak istiodur sebep arıosan al sana en önemli sebep :)) herzaman dürüst ol kaybetçeksen dürüstlüğünden kaybet..

0|0
    0|0
    • neden bile bile kaybeteyim ki

• Biz hep ondan kaybettik mischa... Kazanma vaktimiz gelmedi mi daha?

• biliyorum erdem biliyorum :)

• İnsan sevgiline "hey ben çok çapkınım, ona buna bakarım süzerim, ileride seni aldatabilirim" hiç der mi? Hırsız ben hırsızım der mi?

Tabiki kabul etme.

0|0
    0|0
    • sevgilim olsa benim burda işim ne bi kere vallah çapkın biriyim ama iş ciddi olursa çapkınlıkda kalmaz cidden

• Öyle bir demişsin ki, sanki burada sevgili yapmak için varsın :D

• hayır ya dürüst konuşuyorum ondandır

• çapkınsan evet ama eskide kalmasını istiyorum artık düzenli bi hayatım olmalı felan de bence kız sana güvensin Güven :) ciddi bir ilişki değilse sonuna kadar inkar :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır de karda yürü izini belli etme derler

0|0
    0|0
  • çapkınım deme sakın sonun bile olur...

0|0
    0|0
  • Capkinsan capkinsin. Bunu söylemesen de anlasilir. Yani bosuna degilim deme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence tüm çıplaklığıyla anlat veya herkes kadar çapkınım gibi kaçamak cevaplarda verebilirsin, şunu asla unutma kızlar kötü erkeklerle çıkar ve herşeyi yapar ama iyi erkeklerle yuva kurar

0|0
    0|0
  • çapkın seniii :P Sorduysa dürüst cevap ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...