O zamana geçer mi sınırı kendi hatalarının da farkına varır mı ?

Buraya bakın bakıın buraya :(

2 buçuk yıllık ilişkim bitti bir hafta önce ondan fazla suçlu bendim.hatalarımı farkettım ders aldım ama o çok kızgın çok sert aşkım nefrete dönüştü sensiz kötüyüm ama bir mesajla moralımı bozan biri yok diyor nasıl affettirebilirim kendimi :( farklı sehirdeyiz üni için anca sömestrda yüzyüze görüşeceğiz o zamana gecer mi siniri kendi hatalarının da farkına varır mı ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım bazı şeyler için çok geç kalmışsın.

Muhtemelen erkek arkadaşında fazlasıyla bunalmış ve inancını yitirmiş.

Şu saatten sonra senin artı yapabileceğin birşey yok

-Daha dosdoğru ve eski hatalarını tekrarlamayan birisi olmayı sürdür.

-Onunla iletişimini sürdür

-Geçmişe dair pişmanlıklarını belirt ve hatasız bir benliğini ön plana at

Veya saydıklarımı unut gitsin, yüz yüze gelinceye kadar hata yapmamaya çalış, bezdirme çocugu.

cut.

0|0
    0|0
    • o zamana kadar mesaj atmalımıyım daha da sinirlenmesine sebep olur mu ? kendisi de hatalıydı ama onları görmüyor

• Biraz zaman geçsin, 5-6 gün filan, artık kafanda belirle bunları, ona göre yazarsın bir daha sakinleşsin

• sabırlı olmayı da öğretecek bana güçlü olmam için çok uğraştı ve ben onsuzlukta öğreniyorum güçlü olmayı ceza verir gibi

Erkekler Ne Diyor 3

• şu an ne kadar üstüne gidersen o kadar geri dönüşü zor laflar söyler.hem sinirli hemde sen alttan aldıkça şımaracak(bende şımarırım yargılamıyorum yanlış anlama) biraz sakinleşmesine izin ver.sonra daha detaylı anlat hatanı anladığını ve özürünü

0|0
    0|0
    • yüzyüze daha iyi anlayacak beni ama o süreye kadar soğursa başka birini severse korkuyorum..

• en mantıklısı öyle çok teşekkürler

• uzun zamandır görüşmüyorsunuz görünce geçer emin ol ... murat boz dan bir söz ... '' ben özledim galiba seni bu yüzden bu kadar sitemlerin sen üzülme acıdan bu sözlerim karşımda görsem dolar gözlerim :) ''

0|0
    0|0
    • bu kadar nefretle konuşması kırgınlıktan biliyorum ama sana inanmıyorum artık yoruldum dedi gözlerime baksa anlayacak pişmanlığımı yanına geleyim dedim gelmesinirliyim yanına gelmem dedi otur ders çalış dedi :(

• üzülme artık ya.. bir de kimsenin yeri doldurulamaz değildir unutma ..

• öyle geliyor bana bilmiyorum ondan başkasıyla olamam gibi güvenemem gibi

• aferin çocuğa helal olsun valla...

0|0
    0|0
    • nasıl

• Yok o bitirelim demişti tekrar yine o söyledi ben demedim ona

• O zaman arkana bakma sakin seni sevmiyor bu cocuk

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...