Kapat

Canıma tak etti artık ;(

Allahım dayanamıyorum artık... o kadın -annem-sürekli kapalılığımdan dem vuruyor ve ben buna dayanamıyorum ;( düzgün kapalı olmak suç mu. başını ört yeter diyor. öyle kapalı mı olurmuş. ne yani suç mu işliyorum. ben her gün ağlamaktan harap oldum. tekrar içime kapanmaktan korkuyorum. bunu yenmek zor oldu zaten bir daha kendi içime gömülürsem depresyona girerim mahvolurum. Rabb'im yalvarırım yardım et... n'olursun ;( arkadaşlar hikaye bölümü kapalı olduğu için buradan yazdım lütfen siz de bir akıl verin ben kafayı yemek üzereyim. bir şeyler söyleyin yalnız bırakmayın beni.. ben ne yapmalıyım ? nasıl davranmalıyım ona karşı ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu konu anne baba dinlemez şu an kapananların çoğu yanlış kapanıyor zaten sen bol geniş şeyler giyip baş örtünü de omuzlarından sarkıtıyorsan gözlerine alışılmadık geliyodur... aldırma ben böyleyim böyle kabul et de geç kafana takılcak bişey değil bunalım falan düşünme güçlü dur biraz bu kadar çobuk mu pes ediceksin böyle ciddi bir durumla ilgili bir sorunda..

0|0
    0|0
    • bir senedir sabrediyorum canm ama artık canımı çok yakıyor

• üniversite sınavına hazırlanıyorm zaten

• kaçıp kurtulucam mı diyosun.. iyi bari hazırlanabiliyosan ne mutlu sana..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailen tesettüre girmen için baskımı yapıyor?

0|0
    0|0
  • Yaptığının doğru olduğundan şüphen yoksa sakın bırakma kendini, güçlü ol, takma kim ne diyorsa, çünkü yaptığının doğru olduğunu biliyosun. Annen içinde Allaha dua et,elinden gelen bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...