Tanıdığınız herkesin yarın öleceğini bilseniz ...

Tanıdığınız herkesin, yarın öleceğini bilseniz bugün kimi ziyaret ederdiniz?

Güncellemeler:
arkadaşlar yaklaşık 13 saat öncede sorulmuş bu soru:)k.bkmayın bn sorarken site uyarı vermemişti buna benzer bir soru var die bnde sordum:)

0|0
24|27

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Öyle bir durumda tek tek uzaktaki yakındakiler ile görüşebilmek için kararsızlık yaşayıp zaman kaybetmektense yakın olduğum birine rica eder benim ölüm döşeginde olduğumu söylemek için tüm değer verdiklerimi aşamasını rica ederim benim onlara ayrı ayrı gitmeye çalışarak hepsine ulaşmamın mümkün olamamasındansa onların gelmeleri hem hepsini görmemi sağlar hemde kesin çözüm olur.

0|0
    0|0
  • Gerçekten tüm kalbimle sevdiğim insanları bir mangal partisine davet ederim ve son bir kez onlarla doyasıya eğlenirim. Ailemden en yakın dostlarıma kadar herkesi çağırırım.

1|0
    1|0
  • önce ailem gelir

0|0
    0|0
  • anam babamın yanına giderdim doğarken onlar vardı ölürken de onlar olsun isterim(not ben dahil herkes ölüyor diye okudum)

0|0
    0|0
  • evde beklerim belki beni biri ziyarete gelir. evde bulamazsa falan üzülmesin.
    aile falan yazıp da sadeleştirmeyim dedim.

0|0
    0|0
  • Tanımadıklarımla tanışırdım

0|0
    0|0
  • tanımamızlıktan gelirdim hepsini.. yahu ne iyi adamım he ben :D

0|1
    0|0
  • nasıl olsa ziyarete gidicez acelesi yok

0|0
    0|0
  • aynı yerleşim yerinde oturduklarımın büyük bir kısmını ziyaret ederdim ulaşamadıklarımada telefonla ulaşıp helallik isterdim

0|0
    0|0
  • helallesmek isterim...

0|0
    0|0
  • Kimseyi..Ziyaret edip de ne yapacağım ki...zaten yarın alayı yolcu...Uçuk bir soru olmuş...

0|0
    0|0
  • zaten yarın tanıdıklarımın ölecegini biliyorum.aklımda mezarımı önceden ziyaret ederdim .

0|0
    0|0
  • valiyi! nasıl bişeydir bu valiyi ziyaret etmek hep merak etmişimdir!

0|0
    0|0
  • la niye öldürdün adamları durup dururken

0|0
    0|0
  • anamın babamın yanına giderim

0|0
    0|0
  • ne ziyareti yav yarın ölüceksiniz abdest alın 2 rekat namaz kılın derdim :))))

0|0
    0|0
  • bende öleçeksem eğer annemin yanına gider beraber ölmek isterdim

0|0
    0|0
  • annem

0|0
    0|0
  • Düşünmesi bile kötü.

0|0
    0|0
  • İmamı ziyaret ederim

Mezarlıklar mudurlugunu ziyaret ederim..

0|0
    0|0
  • birçoğunu umursamazdım herhalde çok vicdansız biri oldum gibi görünse de açık sözlülükle de alakalı.

0|0
    0|0
  • Babam ve annem kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ahirde beraberiz nasıl olsa,birgüne hangi biri sığsın,adil olmazdı...hiçbirine gitmezdim..

0|0
    0|0
  • cenazede buluşuruz

0|0
    0|0
  • Çok ağır hasta taklidi yapıp, yattığım yerden herkesi ayağıma getirtirdim kajsdlşasjd

0|0
    0|0
  • ölüm çok garip değil mi birgün öleceğim için sadece sevdiğim insanlara yardım edip onları kırmamaya calısıyorum...ayrıca yanlız ölmek isterdim..soruna cevap.

0|0
    0|0
  • herkesi ziyaret ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...