Başbakanın üniversite öğrencileri aynı evde oturamaz demesi hakkında ne düşünüyorsun

Başbakanın üniversite öğrencileri aynı evde oturamaz demesi hakkında ne düşünüyorsun?

• Çağ Dışı Bir Uygulama
    80% (4)88% (7)85% (11)Oy Ver
  • Başbakana katılıyorum
    20% (1)12% (1)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• kilitli don dagitsin. sevismek isteyen hapishanede duvara ragmen sevisiyor.

unili kizlari " o evlerde neler yasaniyor " diyerek zan altinda birakamaz.

yapan varsa bunu yukarda verdigim örnek gibi heryerde yapar. ama yapmayini sen bir kadinla bas basa kaldiginda zikine sahip cikamiyosun diye her erkek senin gibi iradesiz kadini vajinadan ibaret görüyor diye düsünemezsin.

nolmuski kizi abd'de yurtta kalirken bekaretinimi kaybetmis ki benim kizin namusu gitti bari digerlerininki gitmesin diyor (:

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Devlet eliyle olması ne kadar korkutucu görünse de bir şekilde önlenecek olmasına sevindim. Rezil ortamlar... Bu kadar da birey değiliz kardeşim. Ana babadan para alarak geçinen donunu yıkayamayanlar ben bireyim falan filan diyor. Kendilerinden başkasını kandıramazlar. İlla ilişkiye giricem diyosa ve bu çok doğalsa-dün biri öyle diyordu s*çmak kadar doğal- anne babasına söylesinler; lütfen gizli saklı yapıp, sonra berkaretimi kaybettim diye zırlamasınlar.

0|0
    2|2
  • Katılmıyorum, asla.

0|1
    0|0
  • bu düşüncsine katılıorum bokunuu çıkarıolarr maleseffff yaniii öyle pis ortamlar oluyor kiii...

0|0
    2|2
  • Cıkss. Olmamış, yapamış annesi babası bu adamı. Tekrar denesinler.

1|1
    0|0
  • Profil resmim diyo bişiler :@

0|0
    0|0
  • çok biliyo

0|0
    0|0
  • benım anlamadığım dün iç işleri bakanıda sadece terör amaçlı ev kullananlar ve parayla fuhuş yapanlara karşı denetlencek dedı.kötüye kullananlar var dedı.hatta bır gazetecı sordu normal boyle şeylere bulaşmayan bır kız bır erkek öğrencı ıçınde geçerlımı dıye.hayır ona bır lafımız yok özel hayattır dedı.bunların hepsı farklı kafadan konuşuyo ya

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar bir insan sadece 1 kişiye değil 10 kişiylede birlikte o onun özel hayatıdır. O bir birey ve onun düşüncelerine ruhuna kimse müdahele edemez. Yaptığı yanlış birşeyde olsa bu onun hayatı kimse yargılayamaz saygı duyulmalı. Fuhuş suçlaması yapılıyor resmen. Kimse kimsenin hayatından sorumlu değil. Ülkede çok daha önemli konular var araştırılması gereken. Özel hayatın bile bir gizliliği varken bu neyin nesi saçmalık diz boyu.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkekler insansir, Kadinlar insandir. Bir erkeklen kadin sadece Arkadaslik alaninda beraber yasaya bilir.

Kadin erkek beraber oldugumu bunun sonucu Sex degil, bunun sonucu fuhus degil.

Cinselik haric bir kadin erkek iliskisi mümkünüdür. Bunu 21. yüzyillinda yasayan insanlar biliyor. Ve bu basarilan uygulaniyor. Ama AKP gibi zihniyeti 500 sene öncede olan toplumlar icin bu tabiki mümkün degil-

Ama AKPyi zaten kizli erkekli beraber olmak ilgilendirmiyor. Bu olayin amaci baska konulari gündemden uzak tutmak. Yeni vergilar geliyor, yeni özellestirmekler gerceklesiyor gene bu ülkenin zenginligi satiliyor.

AKP bunu örtmek istiyor.

1|1
    0|0
  • Bende tayyoşun o makamda oturmasını istemiyorum ama maalesef oturuyor

1|1
    0|0
  • Bir şeyler diyecektim de, neyse benim skim de değil başbakan konuşsun dursun.

0|1
    0|0
  • Memleketteki dertler bitti ünv. öğrencileri aynı evde yaşıyor bu kaldı sanki

0|1
    0|0
  • Universite ogrencileri demiyor kiz/erkek ogrenciler oturamaz diyor.

Ben musade etmem kizim/oglum kardesim icin.

Basbakanin da zerre kadar destekcisi ve tarafi degilim.

0|0
    0|1
  • isteyen üniversite olan bacısını istediği erkekle aynı evde oturtabilir

başbakan buna karışamaz.

0|1
    0|0
  • Bir sonraki adımının ''kaldırımları ikiye bölmesi'' olacaktır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Başbakana katılıyorum

0|0
    3|2
    • insanların hayatlarına müdahele etmeye ne hakkı var

• Size çoban lazım.. Koyundada beyin yok sizdede

• senin gibi inekleri güderiz

Yükleniyor...