Doğru anlaşıldığınızı düşünüyor musunuz?

Demin sorduğum sorudan sonra insanların ne kadar ön yargılı olduğunu ve konunun ne kadar saptırıldığını da siz de bu tür sorunlar yaşıyor musunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman düşünerek konuşurum ve net anlaşılır birisiyim =) Tıpkı seninle olan diyoloğumuz gibi NET =)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne kadar anlatırsan anlat senin anlattığın karşındakinin anladığı kadardır diyorıum ve bence önce kaç kişi demiş bakıyorum. :)) Ya bir insan konuyu istediği yere çekebilir. Sen de onları görmezden geleceksin. Öyle tiplerle hiç uğraşmam. Onlar bırak üç beş konu ile sınırlı dünyalarında mutlu olsunlar.

1|0
    0|0
  • bunun için napıyoruz soru sormuyoruz..

1|0
    0|0
  • Anlatmaya çalıştıkça deli olduğumu sanıyorlar. Susunca küskün.

1|0
    0|0
  • Saptirmaya bizi siz alistirdiniz kiz acaba erkek aekadasim yatmak istiyo yatmalimiyim yat desek yatacak mal bide sacim aman soyle aman boyle olursa nasil olur erkek arkadasim mesaj atti ona cevap vermelimiyim

1|0
    0|0
  • Ben kendimi doğrulukla anlattıktan sonra beni yanlış anlayanlar hiiiç umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Çok yaşıyoruz bunları hemde hergün

1|0
    0|0
  • Sanalda kimse kimseyi görmüyor, soru işaretleri çok olunca, eh bazılarının tek amacı da sağa sola sataşmak olunca, şüphe ve kindarlık birleşince hiç doğru algılanmıyorsun

Çaçaron ve çirkef kişiliklerin bizi doğru anlamasına gerek yok zaten, onlar kimseyi anlayamaz

0|0
    0|0
  • hemde fazlasıyla... gerçekten çoğu kişi art niyetli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ön yargilari aşamiyoruz ne yazik ki zaman zaman bu sorunla karşilaşiyorum

1|0
    0|0
  • Anlamıyorlar. Espri şeklinde kinaye yapıyorum mal mal bakıyorlar. Yada ben anlatamıyorum sanırım derdimi

1|0
    0|0
  • nasıl istiyorlarsa öyle anlıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...