Sevgiliniz varken bir başkasını sever, hoşlanırsanız..?

1 yıllık bir beraberliginiz var.

ve bir gun biriyle tanısıyosunuz.

hayatınızın dengesi degisiyo birden. geceleri heyecandan uyuyamıyosunuz. opmek koklamak icin can atıyosunuz.

onun size olan sıcaklıgı, sevgisi sizi cok mutlu ediyo.

ama...

sevgilinizin oldugu geliyo birden aklınıza.

onu mu bitirmeliyim bunu mu?

bu ikilem neden olur?

zaten birini seven bir başkasına bunları hissedebilr mi?

sevgilisini artık boyle sevmiyosa neden onla birliktedir?

hayatınıza yeni gelen bu insanı sevgiliye tercih etmeyi gozunuz yer mi?

arkadaslar lutfen kendiinizi sevgilisi olup baskasından hoslanan yerine koyun ve neler yapacagınızı yazın.

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR NERENİZDEN UYDURUYOSUNUZ BU HİKAYEDEKİ KAHRAMANIN BEN OLDUGUMU:)

ben degilim yaa ben degilim.

sakin olun

olayı carpıtmadan yorum yapmanızı beklıyorum ^^

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• en mantıklısı durumu eski sevgiliye açıklayıp onu daha fazla küçültmeden bu durumdan uzak tutmak ve yenisiyle ne olacağı belli olmayan yeni maceraya atılmak sonucuna da katlanmak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi varken benden hoşlanan bunuda acıkca dile getiren fakat ayrılmayan ve sevgilisini aldatmayan biri var benımde hayatımda. eve çağırıp iki duble içirsem herşeyiyle teslim olacak bana ama yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • ne desem bilemedim aşağıda arkadaşın biridi yorum yapmış ona katılıyorum...bırak çocuğu senin gibi ruhu o* olan birisiyle zaman geçirmesn...

0|0
    0|0
    • o zamn şöyle düzelteli arkadşına söyle boraksın çocuğu ruhu orrspu olan bireisiyle vakit geçrmesin çocuk...gizli sorunca sen sandık haklıyızda...

• :p çocuk o kızla gorusmeyı kesmis. arkadasıma geri dondu. cok pisman.

• sakın affetmesin yine yapar tecrübeyle sabittir...

• Yenisini al. Hayat senin,kimi istersen onunla ol.

0|0
    0|0
  • iyi sevgilim olsun gidiyim baskasından hoşlanıyım hiç doğru bir şey olmaz sevgilime çok büyük saygısızlık olur

0|0
    0|0
    • hoslanmak ya da sevmek kisinin istegıne baglı olsa kimse ask acısı cekmezdi sanıyorum.

hoslandın iste kendine engel olamıyosun.

• hoslandın iste kendine engel olamıyosun demişsin tamamda ozaman şimdiki sevgilimi bırakıyım? hoşlandığım kızı ayarlayım sonra eski sevgilim görse nolur yazık deyilmi eski sevgilime

• sevgilim varken başkası olmaz o kadar.

0|0
    0|0
  • Nasıl sen sevgilin varken başka bir erkeğe sana böyle yakınlaşmasına izin veriyorsun?

0|0
    0|0
  • off çok kötü bir durum :) bu olduğunda genelde 2 sini de kaybedersin.

0|0
    0|0
  • bu direk serefsızlıktır bana gore bırakmam kızı asla

0|0
    0|0
  • demek ki sevgilinize karşı eksik bişiler var, yoksa böyle bir şeye kapılmanın ne demek olduğunun bilincinde olman lazım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şu yazının uzerıne erkeklere bencıl dedıgım ıcın ozur dılıyorum.kızlar aşmış.sen gıdıp baskasıyla konusursan sana olan ılgısını gostermesıne ızın verırsen, tabı kıı hosuna gıder.sevgılını bırak senınle zaman harcamasın ona bu ıyılıgı yap en azından.okurken ben utandım,yazık.

0|3
    2|0
  • hayatınızın dengesi degisiyo birden. geceleri heyecandan uyuyamıyosunuz. opmek koklamak icin can atıyosunuz.

onun size olan sıcaklıgı, sevgisi sizi cok mutlu ediyo.

ama... "diye Yazmışsın.."

Egerki bir erkeğe böyle bir ilgin varsa ve sevgilin olduğu halde, demek ki sen sevgilin olan kişiyi sevmiyorsun çünkü insan ancak sevgilisi olan kişiye bu duyguları hisseder. Diğeri sadece hayatında yer kaplayan bir eşya..

0|0
    0|0
  • belkide bir hefes senin için ama sevgilinin yanında da onu düşünüp özlüyorsan ruhun orda değil gibiyse zaten bu iş yürümez bir başkasını severken diğeriyle yürütmek pek sanmıyorum mantık yürüt ama bnce kalbinin sesine kulak ver

1|0
    0|0
  • Sevgilinden ayrıl..Ona haksızlık yapma..

1|1
    0|0
  • ikisiylede görüşürüm

1|0
    0|1
  • ya sevgılısı olan br erkek bunu yapıyorsa senın yazdıgın kadar ıçtenmıdır onun duygularıda:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...