Neden ayrıldı kii??...

bana yaklaşık 3 hafta önce bir çocuk geldi işte çıkma teklifi etti ve bende kabul ettim sonra aradan 2 gün geçti ve ayrılmak istediğini söyledi sebebide basit kız olmammış herneyse işte ayrıldık sonra 2 hafta geçti ve 3 gün önce arkadaşını yollattı arkadaşıda bana ailesiyle kavga etmiş sana patlamış şimdi pişman onu affet falan dedi telefon numarasınıda göndermiş bende mesaj attım özür diledi affettim çıkmaya başladık sonra tlfonda mesajda daha ilk gün olmasına rağmen canımlar cicimler filan söylemeye başladı bende soğuk gibi davrandım ertesi gün okulda konuştuk filan herşey çok güzeldi ve aynı gece mesaj attı ayrılalım diye sizce amacı neydi?...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• eğleniyor.ayrılalım zaten bende ısınamadım başka biriyle düşünüyorum de kahrolsun it

0|0
    0|0
  • çoluk çocukla uğraşmayı bırak okuluna adapte ol..

0|0
    0|0
  • yaaa sakın bir daha dönme o şerefsize ..öyle dengesizlerle uğraşmaya değmez..

0|0
    0|0
  • Dengesizlik . Dengesiz bir çocuğun amacı olmaz . Ama istersen konuşabilirsin ne olduğunu anlıya bilirsin . Belki başka şanslar çıktı diye senden ayrılıyor onlarda ayrılınca sana geri dönüyor olabilir ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence asla dönme o çocuğa senle kafa mi buluyor bu seni sevse ayrilalim demez ikidir ayrilmakda ne yüzüne bile bak ma amacida seni incitmekden başka bisey degildir.

0|0
    0|0
  • hevesi kaçmıstır

0|0
    0|0
Yükleniyor...