Doberman yawrusu isteyen var mı2,5 aylık

merhabalar 2.5 aylık kıng dobermanıma bakmakta zorlanıyorum kuccukken dusup bacagı kırıldı amelıyat edıldı ızı var ama veteriiner ilerde izin geçegini söyledi oynamasında yürümesını etkılemedı uzun burun büyük pati uzun bacaklı cok tatlı. kımlıgı ve asısı vardır.yuvasını arıyor

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Safkan mı ?

0|0
    0|0
    • safkan özel den numaranı wer whatsuppdan resımlerını atayım

• Emin ol barınak senden daha iyi ve bilinçli bakar.Bakamıcak insanlara verme 2 gün sonra atarlar sokağa.Böyle internetten köpek sahiplendirme.

• ben beykoz hayvan barınaklarına cok mama tasıdım orada kopekler yawruyu istemesse kabullenmesse boga bılırler kasla goz arasında canıda yok zaten 2,5 aylık kendını savunamaz o ortamı biliyorum bakım iyide bir hataya bakar her köpege kafes acamıyolar

Kızlar Ne Diyor 3

• Lütfen sahiplendirirken iyice dikkat et nasıl insanlar olduğuna..

0|0
    0|0
    • buna emin olabilirsiniz aklınız kalmasın tesekkürler duyarlı davrandıgınız için

• işallah seningibi terktmeyecek birini bulur.facete hayvanseverler sayfasına ilan ver.

0|0
    0|0
    • ameliyat olayı vicdan yaptırdı daha iyi balan biri olsun istiyorum daha iyisini sirkete getirdim hersey cok guzeldı kakasını yapınca sikayetler basladı :(

• Zıtlaşıyorum çünkü bir köpek sahibi , eğitmen ve barınak gönüllüsüyüm. Senin gibi bilip bilmeden alan ve yok işedi ,yok bilmem ne diye bırakan insanlar yüzünden psikolojisi bozulan hayvanlarla uğraşıyorum. Allahtan çok yavruda unutması kolay olacak.

• yok sen anlamak ıstemıyosun heralde ben işe di die sikayet etmıyorum ki amelıyat oldu daha iyi bir bakıma ıhtıyacı war diyorum sen bana kadın tribi atıyosun . sunu bil isterim bacagı kırıldıgında param yokken şifa bulduk bılırsın 2 pin takımı nekadardır ben bunu barınaga ya da kırık ayak dısarı atsaydım bana söyledıgın herseyı kabul ederdım ama ben şifasını buldurdum sımdı ise daha iyi bakacak biri arıyorum

• vereceğin adam ya sapıksa?nasıl insanlarsınız haytapa ver onlar sahiplendirir

0|0
    0|0
    • werecegım kişeyle görüşecemki ve bebegi özlediğimde görmeye giderim cok tatlı bişii o ama zorlanıyorum yazık ameliyatta oldu daha iyi bakıma ıhtıyacı war ben tek yasıyorum ısteyken akılım kalıyor

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam ben bakabilirim , köpek arıyorum zaten :) geçenlerde ilan vermiştim doberman gelmiş geçmiş en zeki köpektir ,ayriyetten çok iyi havlar,bekçiliği çok iyidir,ben sahiplenmek istiyorum bu köpeği bir sorun olurda ben sahiplenemezsem eğer kesinlikle insandan daha zeki daha sadık bu dobermanlar öneririm arkadaşlara :) 15yıllık bir hayat dostunuz olur

0|0
    0|0
    • tamam konusalım eklıyorum senı

• Durumum Olsa Hiç Affetmeden Alırdım :(

Ama Doğru Kişi Ve İnsanlara Ver Lütfen !

0|0
    0|0
  • Merhaba, henüz sahiplenen olmadıysa ben çok isterim sahiplenmeyi.

0|0
    0|0
  • Bu ilan guncel mi acaba yuvalanmadi ise gorusmek isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...