Açıklamasını yaparmısınız bu cevabın

senin için hiç değerim kalmadı mı dedim

neyse birşey demiyorum dedi

açıklamasını yaparmısınız bu cevabın

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Değerli olsan değerlisin değerlimsin derdi. Fakat enişte beyimiz artık değer verecek durumda değil ki kibar bir dille neyse diye geçiştirmiş.

Geçmiş olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sordugun soru onu üzmüş bence sana cok deger verıyor.

0|0
    0|0
  • artık o bir kuzey..

0|0
    0|0
  • aslında sitem etmiş diyeceğim ama genelde erkek bu cümleyi cevapsız kaldığı için veya tartışmadan kaçtığı için kullanır.. değerin olsaydı onun gözünde kaçmaz ve tartışırdı. Hatta senin sorduğun soruyu o sana sorardı.. sana olan hislerinin azaldığını düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • vay amk ya millet sevgilisine ne sölese ceremisini biz çekiyoruzz hesap sorar gibi soru soruluyor :)

0|0
    1|0
  • kendi lisanında kalmadı ben anlatamam sen anla demiş.bu cevapla

0|0
    0|0
  • sana diyecek daha çok şeyi kalmış kan kusturdun bana derse şaşma

0|0
    0|0
  • değerin kalmamış acıklıcak bişi yok

0|0
    2|0
  • adam demek kisendenbıkmış değerini bile kayıp etmişsin gözünde bunu bana bir kız dese hiç bir şey demem anlamısın beklerim kalmamış ki halen değer istiyor

0|0
    0|0
  • kalmadı ma şimdi bunu açık açık söyleyip kalbini de kırmak istemiyorum demektir.

0|0
    0|0
  • sana verdiği değeri senın anlamadığını sölüyo

0|0
    0|0
  • Seninle konuşmak istemiyor. Ama ben seninle konusurum

0|0
    0|0
  • seni üzmek istememiş. veya söylediklerinden sonra yapacağın kapristen kaçmış :D

0|0
    0|0
  • benı hala anlayamamıssın yuh ne anlatıcam sana deger verıyosamda su anlayıssızlıgınla bıda benden babayı alırsın dıyo arkadas :/

0|0
    0|0
  • Medyum arkadaşlar yardımcı olsun sana hemen ne demek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkek bildiğin Türk kızı tribine girmiş.

Nys sn mşglsn glb .s

1|0
    0|0
  • değer veriyom ama bunca verdiğim değere senin için yaptıklarıma rağmen sen bana bunu sordun ya artık sana ne desem fayda etmez sen hiç bir şeyden anlamazsın duygusuz ruhsuz yeter artık nedir senden çektiğim illallah ettim vs demek istemiş

1|0
    0|0
  • ya bunuda anlayamıyosan bısey dememın anlamı yok demıs ya da kalmamıs ama kırmak ıstrememıs.oncesını bılmemız lazım pampıs

1|0
    0|0
  • Biz mi söyledik de açıklamasını biz yapıyoruz yahu.Fal mı kapatalım napalım bilemedim ki.

1|0
    0|0
  • Ona sor bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...