Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum bu durumu yaşayan var mı ?

Aramızda bir iki mesele vardı.senin iyiliğin için,zor durumda kalma diye ayrılıyorum, dilim başka söylüyor yüreğim başka söylüyor dedi.aynı işyerinde çalışıyoruz her gün görüyorum çok zor oluyor.bi iki kişiden duydum olmaz artık bu saatten sonra demiş.yine bir arkadaşta üzgünken görmüş.en samimi olduğum arkadaşla konuşmuşlar.barışırsınız çok saçma bir sebepten ayrılmışsın düşün bence tekrardan demiş,o da tamam demiş gülmüş.bugün yine arkadaş demiş niye gelmiyon buralara kız meselesinden dolayı mı diye.o da, ya iş yoğun ondan gelemiyom yoksa yanlış anlaşılmasın demiş gülmüş yine.Gelip konuşur mu sizce ?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli gülmesi ayrılığı artistik bir hareket gördüğü izlenimi bıraktı bende

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• ZATEN HEP BÖYLE DERLER SEN DAHA İYİLERİNE LAYIKSIN .. SENİN ÜZÜLMENİ İSTEMEM KIYAMAM FLN ..

AMA SENİN ÜSTÜNE TİTREYEN BİRİ BUNU DEMEZ SENİ ÜZÜCEK SENİN YOKLUĞUNA KATLANAMAZ .. KENDİ AÇINDAN DÜŞÜN SEN ONSUZ OLMAYI DÜŞÜNÜRMÜSÜN ? HAYIRSA ONA GÖRE DAVRANIRSIN ..

1|0
    0|0
  • boşversene kızım ya erkek adam dedğin ne olursa olsun sevdiğini bırakmaz ! her zorluğa beraber katlanırlar ama sevdğini yalnz bırakmaz üzmezzz . boşver sen onu adam değilmş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...