Giyim mağazasının zorlukları avantajları nelerdir?

Selam ben 19 yasımdayım ama ilerde ticaretle uğraşmak istiyorum.kendime dükkan açmak istiyorum giyim mağazası düşündüm ama sizce başka ne olabilir giyim mağazasının zorlukları avantajları nelerdir?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• giyimle uğraşılmaz.hele bayan giyim aman aman.bakarlar bakarlar ,hepsini dağıtırlar sonrada almadan giderler. hiç uğraşılmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Banka aç, en iyi para orda var.

0|0
    0|0
  • Giyim mağazası riskli markalarla savaşman ve bunlara direnmen gerek. Artık insanlar belirli markalardan ya da internet mağazacılığından yana. Bunlarla başedebilmen için sıkı bir sermaye gerekiyor. Sana benden bir öneri. Eğer böyle bir mağaza düşünüyorsan yalnızca ithal ve tek beden tek parça al kıyafetleri ve şöyle bir iddian olsun bu mağaza satılan ürünlerin bir benzeri yoktur. Bak o zaman vazgeçilmez ve seçilen bir mağaza olursun.

0|0
    0|0
  • neden köşe başı esnaflığı senin idealin ?mağaza açacağına bir markanın tr distirübutorlüğünü al da o zaman sen değil senin için çabalasınlar..

0|0
    0|0
  • Bence biraz e-ticareti araştırmalısın. internet alışverişi yapılıyor artık çarşı pazar gezme devri bitti

0|0
    0|0
  • ben bir mont aldım onu 2 bilemedin 3 yıl giyebilirim.ama 1 öğün aç kalamam

anladın sen beni :)

0|0
    0|0
  • yok öyle işletme açmak ben işletme okudum sandığnıdn daha zor işletme açmak canım benim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bir balık ekmekçi aç paraya para demezsin

0|0
    0|0
  • gıda sektörüne gir :D

0|0
    0|0
  • pastane aç abla cafe mafe işlet ne giyimi

0|0
    0|0