Içiniz acırken mutsuzken mutluluk taklidi yaptınız mı?

içiniz acırken mutsuzken mutluluk taklidi yaptınız mı?

konu ne olursa olsun aşk para hastalık ya da herhangi bir durumdan mutsuzken mutlu rolü yaptınız mı ne derece başarılısınız bu konuda?

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Mutsuzken mutlu taklidi mi?

Aşırı mutsuzsan en iyisi 'defolup' gitmektir. Tabii dokunsam ağlıycak durumlarında gitmelisindir.

Görünüsünün altında nefret barındırısın . Pismanlık barındırırsın, nice 'keşke' ler dönüp durur kafanda aslında. Belki kücücük bir tebessümün yanında dolu dolu gözlerle zar zor saklarsın kanayan yaranı... Bazen azarlayarak, sadistce bir bicimde karsıdakinden çıkarırsın hıncını.

Ama mutsuzken mutlu gibi görünmek...

Bir kahkaha kadar kolaydır .. Hatta öyle ki : Normalde hic kahkaha atmazken, cogu zaman mutsuzlugumuda bununla gizlerim.

Dagıtırım kafamdakileri, silerim yaşlı gözlerimi. Ve gülümseyerek sacma sapan konusurum. Tam gözlerinin icine bakmam. Kan çanagı olmussa, hatta şişmisse gözlerim, bir parca percem sarkıtıp gizlerim .. En kısa zamanda da 'defolma' eylemini basarıyla gerceklestirip uyumaya karar veririm.

Eh.. Kolaydır saklamak nice şarlatanlıkla. Önemli olan gözlerini fark etmemesidir sesinin titrememesidir sadece.. Yüzünü yıkadın mı gecer zaten..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• " Sen bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma Ben çok gülerim.Ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz."...genelde kadinlar bu konuda cok basarililar... Cunku Bütün gece ağlamaktan helak olup ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi güne devam eden canlıya kadın denir...

0|1
    0|0
  • Başarabiliyorum.. Bunun her türlüsünü yaşadım...

0|1
    0|0
  • Mütercim tercümanlık okuyorum ama bazen yanlış mı yaptım diyorum ben konservatuar okumalıydım :D Öyle de güzel rol yaparım.

0|1
    0|0
  • Hayatim boyle geçti bir defa gerçekten mutlu olmuştum oda elimden alindi

0|1
    0|0
  • Evet etrafdaki insanlarin fark etmemesi icin gülüp aksamlari yanliz kalincada aglamak var.

Ne demisler cok gülen insanlar aslinda en mutsuz insanlardir.

0|1
    0|0
  • Moralim bozuksa yüzüm açık veriyor. Saklayamıyorum. Biri "ne oldu?" dediğinde hemen gözlerim doluyor.

0|1
    0|0
  • Ben bu iste ustayim.

0|1
    0|0
  • uzun süren bir derdim sıkıntım varsa mecburen mutlu taklidi yapıyorum. çünkü insanlar sizi bir gün iki gün anı çekiyorlar sonra uzaklaşmaya başlıyorlar iyice yalnız kalıyorsun.

0|1
    0|0
  • bilinç altıma mutsuzluğun hayatımı iyi yonde etkilemediğini ve kendimi toparlayıp mutlu olmam gerktiğini söylüyrm snra toparlanıyrm rol yapmıyrm yanı :)

0|1
    0|0
  • hayır hıç yapamam.hemen bellı ederım.saklayamıyorum.sadece soranlara geçiştirebilirim okadar

0|1
    0|0
  • Yaptım gayette başarılıyım.

0|1
    0|0
  • Su an bile yapıyorum

0|1
    0|0
  • Samimi taklidi yapabiliyorsan her türlü taklidi yapabilirsin

0|1
    0|0
  • Acı mı o ney :D

0|1
    0|0
  • Heşu anyapıyorum ...

0|1
    0|0
  • evet asık oldugum erkek ablamla sevgili olunca içim kan aglasada mutluluk rolü yapmıstım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Mutluluk taklidi demeyelim o kadar da ileri gitmek zor ama normal bir durumdayım bir sorun yok gibi davrandığım olmuştur

0|1
    0|0
  • ali cengiz oyunu derler ve 2 sene boyunca hep yapmıştım hatta düğünlerde oynarken bile aslında içim kan ağlardı

0|1
    0|0
  • Dünyanın en zor işlerinden biri. Bu aralar çok sıkça pratik yapıyorum ama beceremiyorum.

0|1
    0|0
  • şu boktan hayatta iyiyim demekten sıkıldım sıkılmaktan bıkkınım

0|1
    0|0
    • hayatın amacı bu sanki hep rol yapmak

• rol yapmak koymuyor adama... ama yorulduğunda masken düştüğünde, rolünü iyi yapamadığında, seni izleyen herkes yuhalıyor... anan baban bile...

• Yaptım yapıyorumda yapacağımda ben böyle durumlarda genelde birisi birşey derse ses tonumu ve tavrımı değiştirerek konuşurum ve anlarlar hemen

0|1
    0|0
  • ben pozitif insanım kimseyi kendi derdime ortak etmem bir ortamda kuzenlerim arkadaşlarım dostlarımlayken onlara belli etirrmem hatta onları o haldeyken bile çok güldürürüm ..

0|1
    0|0
  • Çook yaptım.Genelde içime atarım herkese ağlamam.Başım dik durur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...