Hattım başkasının üstüne nasıl olucak bir iş ?

2 senedır kullandıgım hat sevgılımın ustune hattı kendı ustume almak ıstıyorum bende onun kımlık fotokopısı var vodafone bayısıne gıdıp yaptırabılır mıyım bı kere sormustum onun kendısınınde olması gerekıyormus ? bırde hat detaylarımı gormemesı ıcın ne yapabılırım ?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• :D Sen nasıl bir insansın la :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hattınızı üzerinize alırsanız bir bilgi alamaz zaten. Almadığınız süre zarfında ise, online şifreyi değiştirerek bilgi almasını sınırlayabilirsiniz. Ama çağrı merkezinden bilgi alabilir. Hat devir ücretleri kaldırıldı ve hat sahibinin 1 yıl itiraz hakkı var. Bu durumlar göz önüne alındığında hat devri işlemlerinde hat sahibinin de imzası gerekebilir.

1|0
    0|0
  • telefoncu tanıdıksa olmasına gerek yok onun.

ha tanıdık deılse ewt ole bı zorlama yaparlar ;)

hat sahıbı olmadan işleminizi gerceklestırmeyız felan dıe ;)

0|0
    0|0
  • kmlikle git yaparsın bişiy olmaz. detayları internetten görüyo sanırsam online işlemi kapatman gerek galiba

1|0
    0|0
  • sevgilin adına üzüldüm.

0|0
    1|0
  • en kolay yolu hattını değiştir

1|0
    0|0
  • işin zor. ugraşıcan

0|0
    0|0
  • hat detayını göremez de onun olması gerekiyo

1|0
    0|0
  • öle olmaz kanka:D o olmadan imkansız:D senin hattını biri kendi üstüne alsa haberin olmasa nasıl olur diye düşünmüşler ve kişi kendi olmadna imkansız diyolar:D

1|0
    0|0
  • yapamssın sevgilin olmadan..yeni hat al daha iyi..

0|0
    0|0
  • Anlasilan sen sevgilini aldatysun:)

0|0
    1|0
  • Geçen biz yaptık aynısını askerde kendisi dedin mi tamamdır

0|0
    0|0
  • Bütün aksilikler hep seni mi bulur ))

0|0
    0|0
  • hayır hattı üstüne alamazsın ama bir erkek arkadaşın kimlik le oymuş gibi vodafone u arar ve hat detaylarıyla ilgili bir şeyler yapabilir

0|0
    0|0
  • beraber gitmeniz gerek başka yolu yok

0|0
    0|0
  • sana devredince göremez faturalımı hattın

0|0
    0|0
  • hat onun üzerine olursa her türlü görür

0|0
    0|0

• yeni hat al

0|0
    0|0
  • malesef o iş öyle değil sana dvretmesi için onunda olması lazım beraber gitmeniz lazım

0|0
    0|0
  • Rehbere kapattırabilirsin hattı ama sevgilin olmadan ancak tanıdık olursa yapar. Ben yapmıştım.

0|0
    0|0
  • sevgilinle git nolcakki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onun görmemesi diye bişey yok.İstese her işlemi yaptırabilir.

Bu yüzden 30-35 tl verip kendine yeni bir hat alıcaksın.Bu uğraştığın kafa yorduğun süreyide insanlara yeni hat aldım diye onlara mesaj yazarak ya da söyleyerek harca.

1|0
    0|0
    • mantıklı :D

• Mantıklı değil gerçek bu.Saçma işlerle uğraşma.Bizim ne yapmamızı bekliyorsunki.Elalemin üzerine olan arabayı gidip satabilirmisin sen satışını verebilirmisin vekaletin olmadıktan sonra.Buda aynı şey.

• hat detaylarını her türlü talep görebilir onun üzerine oldukça

1|0
    0|0
  • sevgilinin de gelmesi lazım.

1|0
    0|0
  • onun gelmesine gerek yok sen kendin gidip başvurup hattı kendi üstüne alabilrsin , sanırım 36 lira gibi birücreti var. Hat onun üstüneyse detayları görebilir talep ettiği takdirde

0|0
    0|0
  • Yeni hat al daha iyi aynı ücret alınıyor.

0|0
    0|0
  • beraber gidiceksnz

0|0
    0|0
Yükleniyor...