Sevdiğinize bir cümle daha söyleme şansınız olsaydı?

Biraz kibarcası; hayatınızı mahveden o insana son bir cümle söyleyecek olsaydınız ne derdiniz? ben başlayayım :)

" Annesi olamasanda o küçücük kızın, adaşısın bilesin."

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• kızı mutlu etmek için mi söylerdin bunu? dumur olmazki bundan zevk alır ,beni unutamamış der, eşini de küçük duruma düşürmüş olursun ve bu kendi hayatının aslında şu an ne kadar boktan oldugunun kanıtıdır. Bütün kızlar eski sevgililerinin mutsuz olmasından zevk alır

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• YUH! Karına böyle bir şeyi nasıl yaparsın ya! Eski sevgilinin adını kızına nasıl verebilirsin!

1|0
    0|3
  • Duyguları sözler etmeye hiç gerek yok çünkü başka birini sevip evlenince eskisi unutulup gidecek nasılsa hem banane be benim değilse gebersin geri zekalı ona tek sözüm ismail yk'dan Allah belanı versin olur heralde.

0|0
    0|0
  • Canın olmayan Cehenneme!

0|0
    0|0
  • vaaaaayy :D karşındakinin suratını merak ediyorum :D ben bişey söylemezdim imalı bir bakış atardım sadece. eşek değilse anlar zaten

0|0
    0|0
  • altan bir bakis ve ne mal oldugun belli oldu diyip saclarimi arkaya atip giderim..

0|0
    0|0
  • senin için akıttıgım her gözyaşi damlasi kadar mutlu olama inşallah derdım :)

zaten dedımde

0|0
    0|0
  • herseye ragmen seni tanımak güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Allah seni kahretsin, inşallah sürünürsün de beter olursun derdim. Kızına eski sevgilinin adını verdiğin için allah ayrıca senin de cezanı versin diyorum. iyi günler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey söylemezdim.

0|0
    0|0
  • şey çekip gittin ya sen şimdi o zaman ikiydik ben tekrar bir kalacağım. yani bir kalmam lazım değilmi sevdigim, öyle olması lazım aslında..matematik hocam iyi adamdı yalan söyleyecegini ya da beni kandıracagını sanmam yani... ama neden yarım kaldım ben ?

0|0
    0|0
  • yani şimdi gözleri sana benzeyen bir kızım olmuycakmı yani başkalarmı sevecek seni? ben ellerini okşadığımda saçların öksüz kalırdı..sen varya sen allah kahretsin

1|0
    1|0
  • "senden sonrakiler senin kadar o* olamadılar ruhuma malesef... "

0|0
    0|0
  • Sen mutlu ol yolunda, gerisi değil umrumda.

0|0
    0|0

• s.git derim o kadar .=D

0|0
    0|0
  • Yine çıksan karşıma, bir kez daha bakıpta gözlerime, senin için geldim desen, yine affederim. kahrolsun bağzı şeyler

0|0
    0|0
  • beni bırakır gidersin demiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...