Vodafone hattımın numarasını unuttum, ne yapacağım ben?

Yurtdışında yaşıyorum

Geçen yıl Ağustos gibi Türkiyeye geldiğimde bir Vodafone hat almıştım fakat numarayı unuttum SİM PİN ve PUK hala bende

Hattın kapanmaması için kontör yüklemem lazım kontör yüklemek içinde numarayı bilmek lazım nabicam ben :(

Numarayı öğrensem de yurt dışından kontär yükleyebilir miyim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• eğerki içinde 1knt varsada çağrı atabiliyorsan etrafındaki birisi cep tel numarasını versin çağrı at ona türkiyede tanıdık varsa söyle 5tl lik knt1 ay uzatıyor knt yüklesin sana

1|0
    0|0
    • kontor yok sanirim :/ simin üstünde yazan seri numarasindan ögrenilmezmi acaba

• aynen o şekilde ede arkadaşım hadi bakalım bol şans :)

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• vodafone müşteri hizmetlerini arayarak, kartınızın üzerindeki kodları söylüyorsunuz ve size numaranızı söylüyorlar. ve ek olarak müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı bilgilerinizi vererek kontör yükleyebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri.

1|0
    0|0
  • türk bankalarında hesabın varsa internet bankacılıgıyla yükleyebilirsin.. 7 tl yüklemen yada birine yükletmen yeterli...

0|0
    0|0
  • abaza avı vol.1

0|0
    0|0
  • bir yaz aşkın var herhalde

0|0
    0|0
    • yoo ömürlük askim :)

• afrikada insanlar ölüyor, siz burada fingirdeşiyorsunuz.

• bende mi öleyim

• vodafone bayine git.adını soyadını söyle görünüyor oradan numaran.

0|0
    0|0
    • yurtdisindayim şu an burdada vodafone yok malesef

ben istiyorum ki türkiyeye gittigimde hattim calissin kontörde olsun :(

• ozaman birini gönder.senin adını soyadını tc no nu söylesinler.numaranı bulurlar bayiden.

Kızlar Ne Diyor 1

• hic arkadaslarinda kayitli degil mi numaran onlar sana mesaj ile iletsin olmadi vodafone müsteri hizmetlerine basvur ve bütün bilgilerini ver sana mutlaka yardimci olucaklardir

0|0
    0|0
Yükleniyor...