Kova erkeğini tanımlar mısınız?

Kova burcu erkeğini tanımlar mısınız?

haLa ßuRÇLara 1n@n@n w@Rm! yHa? diyenler hiç yazmasın lütfen !

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldız verdim uyarı için burdaki insanlar insanı ayar ediyor soru sormuşsun adam sana laf sokuyor küfretsem yeridir. bendemi öyleyim acaba diye düşünüyorum. saygı diye birşey yok !

Kova erkeği sürekli düşünen, hayal kuran, felsefi tarafı ağır basan birisidir ve acele edilmekten, kıstırılmış olmaktan, aşırı duygusal ifadelerden hoşlanmaz hatta bu tür yaklaşımları anlayamaz da. Duyguları ile hareket etmez ve duygusal durumlarda kendini zorlanmış hissedebilir.

İlişkilerinde arkadaş canlısı ve orijinaldir ancak yakın plana gelindiğinde kendini kolay kaptırabilecek bir doğası yoktur. Bu yüzden biraz soğuk, ya da uzaktan kuralcı bir tip olarak da algılanabilir. Kısaca sıcak değildir. Hatta bu yüzden, duygusal kişiler tarafından hesapçı ya da aldatıcı bir karakter gibi algılanabilirler.

Ona özgürlük tanımak gerekir. Kişisel duygularını başkaları ile tartışmayı sevmez, hatta böyle durumda tamamen kendi iç dünyasına da kaçabilir. Bu burcun erkeğinin fazlasıyla özgürlük yanlısı olması müzmin bekarların burcu olmasına da yol açmıştır. Ancak iyi bir arkadaşlık üzerine kurulmuş evlilik onun için ideal olacaktır. Çok fazla tutkulu kadınlar için Kova erkeği hem çekici hem de ulaşılmaz olduğu için, son derece zor, ümitsiz vakalar yaratabilir.

Düşünceler dünyasında bir erkek olduğu için onunla sosyal konuları konuşmak, bilimsel ya da yenilikçi bir gelişme üzerine sohbet etmek bir beraberlik öncesinde yakınlaştırıcı olacaktır.

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Tanımlayan söz: Kendimi insanlıkta arıyorum.

Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Orijinal zeka sahibi, bireyselleşmeye önem veren, bağımsız ve akılcı, objektif, bilimsel yaklaşım sahibi, kararlı ve sosyal alanda yetenekli, arkadaş canlısı.

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Sert ve duygularını yansıtmayan, huzursuz ve asi, fanatik ve her şeyi akılla halledeceğini sanan, kendi görüşlerini başkalarına baskıyla kabul ettiren, inatçı.

Yönetici gezegeni: Satürn

Elementi: Hava

Niteliği: Sabit

Mitolojisi: Bu burç Mısırlılarda Nil Nehri'nin taşması dönemiyle ilişkilendirilir. Onlar için berekete işaret eden bir olaydır. Akan sular, verimlilik ve geleceğe yönelik bir iyimserlik taşırlar. Burcun simgesi, elindeki bir küpten su boşaltan adam, burcun herkese bir şeyler dağıttığına işaret eder. Bu bilgidir.

Vücutta karşı geldiği bölge: Ayak bilekleri, kan dolaşımı

Rengi: Turkuaz

Metali: Alüminyum

Taşı: Akuamarin

link

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. İnanan var inanmayan var yazdım yazmayın diye ama işte sağ ol tekrar dan

• Bende bu paylaştığın bilgilerin hepsini taşıyorum cidden :D Benim kadar hayal kuran yoktur herhalde hayal dünyam hala 10 yaşındaki çocuk gibi :)

• :))) hayal kurmak iyidir. ne hayallerim var benimde bir gerçekleşseler :)))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• :)) kardeşim ben de kova burcuyum burçlar saçmalıktır

milyonlarca uzaklıktaki yıldız seni bağlayamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...