İnsanları teselli etmekte iyi misinizdir ? Teselli ederken ne yaparsınız ?

Tabi durumdan duruma değişir elbet , teselli etme şekli. Ama aklınıza gelen ilk seneryoya göre cevap verebilirsiniz ... Ne söylersiniz ? Sadece söylemek de değil , sarılır mısınız ? Sadece yanında oturur hiç konuşmaz mısınız ? Ne olursa ... Sınır gökzyüzü ;)

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları teselli etmekte çok iyiyim. Hatta psikolog okumamı önerdiler. Ama kendi bölümümden vazgeçemezdim. Sarılmak çok az kalır. Örnekler vererek konuşurum empati yaparak doğru yoldan birşeyler kurarak özellikle cümle kurma yeteneğime çok dikkat ederim konuşurken beden dilimi kullanırım. Telefonda asla yapamam mimiklerim olmadan kokum olmadan karşımdaki insan asla anlayamaz illa hissedecek.

0|2
    0|0
    • Allah Allah =) sen neymişsin ya =/ bulurum ama seni :p

• Ne çektin be :-)

• Ablan çekiyor işte bilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 6

• İkna kabiliyetim iyidir. Önce tüm anlattıklarını iyice dinlerim. Daha sonra onun için yapması gerekenleri derim yapmazsa neler olabilecegini derim. Ağlıyorsa sarılarak güç verebilirim evet.

0|1
    0|0
  • duruma göre yorum yaparım

0|1
    0|0
    • mesela çok yakın arkadaşın , bir akrabasını kaybetti ne biliim Allah korusun da ... öyle düşün =)

• o an ne gerekiyorsa. ama yanımdan mutsuz ayrılan olmadı daha

0|1
    0|0
    • Bi taktik bir şey versen ya ? =)

• ne bileyim ki o an kişiye göre karar veriyorum :D

• anladım içinden geldiği gibi davranıyosun =/ bu güzel aslında ama bana faydası dokunmadı :D

• dinlemek ...

0|1
    0|0
    • hiç konuşma gereksinimi duymaz mısın ? öyle bir hisse falan kapılmaz mısın ?

• inşallah , amin =) teşekkür ederim cevap için ;) iyi geceler

• Kafasina bir patlatirim ''ağlama lan'' diye çok iyi bir arkadaşim ben ya *-*

0|1
    0|0
  • sadece yanında oturur hiç konuşmam çünkü o an onun sakinleşmeye ihtiyacı vardır, ağlıyorsa birlikte ağlarım sinirliyse bende sinirlenirim :D açıkçası ne yapacağım bilemem belki sarılırım yakınlığımıza bağlı :D

0|1
    0|0
    • işte onu ben de yapıyorum. oturuyorum yanında , dinliyorum ... ama öyle durumlarda hiç bir şey söylemen gerektiğini düşünmez misin ? öyle bir hisse kapılmaz mısın ? bana hep oluyor ...

• banada oluyorda dilim dolanıyor ne diyeceğimi şaşırıyorum :)

• =) aynı dert bende de var ... onu çözmeye çalışıyorum zaten :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...