Üniversite ortamında aynı sınıftan biriyle çıkmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Üniversite ortamında aynı sınıftan biriyle çıkmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir? Sınıf ortalama 60 kişi

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• avantajı - sürekli birlikte olmak =)

dezavantajı - sürekli birlikte olmak =(

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aslında bu sevgililere bağlı birşey...

Tabisi aynı ortam oldugundan ötürü daha gerilir, daha nasıl hareket etsem triplerine girer, arkadaş seçimlerinde sıkıntı yaşar, ota böceğe takılma oranınız artar. O niye çağırmadı, o niye çağırıyor, bu niye böyle konuşuyor, o sana niye laf attı gibi gibi şeylere takılmanız kaçınılmaz olabilir..

Yani karşılıklı olgunluk, anlayış çerçevesinde değişen birşey.

cut.

1|0
    0|0
  • diğer herşeyi geç.. özlemek gibi bir kavram hayatınızdan çıkar.. biraz özlemek zaten sevgiyi kuvvetlendiren bir olaydır..

1|0
    0|0
  • bütün sınıf birbiriyle tanışıktır. çocuğun yakın arkadaş çevresi vardır ve kalabalıktır. ayrıldığınızda çocukla konuşmadığın için hiçbiriyle bir daha konuşamayabilirsin. 4 sene boyunca yüz yüze gelceğin insanlarla konuşamamak dezavantajıdır. avantajı ise her gün istemeseniz bile beraber olacak olmanız.

0|0
    0|0
    • Ya ortak arkadaşımız pek yok ikimizin de grubu çok bağımsız birbirinden

• Cok hoslaniyom ama :D

• ya bırak gözünü seviyim ne kadar tanıyosun ki? en fazla hoşlanırsın zaten bu kadarcık tanımayla :D iyi sen bilirsin o zaman madem kararını verdin bu kadar insanı boşuna uğraştırma, yorma. çık da kurtulsun herkes :D

• ayrıldıktan sonra yıllarca yüzyüze bakıp konuşmamak dezavantaj,7/24 aynı ortamı paylaşmak hakeza, avantajlar ise *eksik yazı*

1|0
    0|0
  • avantajı olmadıgı gibi bir çok dezavantajı var cabuk sıkılma, ayrılınca yüz yüze olma, laf olmalar gibi

1|0
    0|0
  • Sürekli göz önünde olursunuz iyi değil bence, ayrıca mesela ayrıldın diyelim her gün göreceksin onu hiç çekilmez

1|0
    0|0
  • ayrılırsan 4 yıl boyunca o yüzü görürsün

1|0
    0|0
  • önce mantığını değiştirsen güzel olur aynı sınıfta olmanın avantaj ve dezavantajlarını soracağına mutlu olabilirmisin onu düşün... aşk bu kadar basitmi yaa :(

0|0
    0|0
    • Ya her türlü olasılığı düşünmek zorundayım

• Ne alakası var ayrılırsak nolucak? çok hoşlanıyorum ben gerçi o bunu bilmiyo bile

• ayırlık senin ileride kestirebileceğin birşey mi? zaten çocuğun haberi yoksa hiç boşuna çocuğa yanaşma senin gibi mantalitesini kaybetmiş biri ile başı yanmasın bari... yazık ya aşk ayaklar altına düşmüş gerçekten... :(

• Sürekli biriyle beraber olmaktan sıkılmayan ve insanları pek sallamayan bir kişiliğin varsa pek sorun olacağını sanmam.

0|0
    0|0
    • Ya birisi yakın olsa bile şuan uyuz oluyorum kimse dokunmasın ona

• sakınnnn aynı sınıftan kız arkadaşım var,bi dünya kaşar var dokunamıyorum ve ayrılınca laf oluyo bunlar yinemi ayrılıp barşmş diyolar. sakın hayatın mahvolur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• avantajı yok dezavantajıda ayrıldktan sonra hergun görmek zorunda kalman

1|0
    0|0
  • olmuo vala ben denedim sonra düşman olduk birbirimize

1|0
    0|0
  • ayrılınca arkadan konuşmalar

ortak arkadaşları ikiye ayırmalar

selam bile alıp veremeyecek hallere düşmeler asla kendi ortamımdan bir insanla olmam şahsen

0|0
    0|1
    • Çok hoşlanıyorum ama nolucak

Yükleniyor...