Sporcu arkadaşlar kullandığınız protein adı nedir

yani aynı zamanda kilo da aldıran spor yaparken kullandığınız zararsız ilaç falan var mı? adları nedir söyler misiniz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• GNC kullanıyorum güzel üründür ve sağlamdır merdiven altı ne oldugu belli olmayan bir ürün değildir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Kullanacasan GNC kullan ama yinede tavsiye etmem, vücudun doğal kalmalı çok aşırı bir vücut yapmayacaksan doğal besinlerle takviye yap, Dünya şampiyonu hoca ile çalışmamda dahi ilaç kullanmadım

0|1
    0|0
  • Benim kullandığım supplementler (gıda takviyeleri) şunlar ;

1-Fuel Shot

2-Beachbody Hardcore Base Shake

3-Max Creatine

4-Super Suma

5-Result and Recovery Formula

Ama çok bilinçli kullanıyorum.Çünkü aşırıya kaçarsam hastalık yapar

0|1
    0|0
    • Weider aldim. Nasil sence? Bu kadar cesit zararli degil mi ya yaslandikca sikinti olmaz mi

• Yoq yok.Aşırıya kaçılmadığı ve çok bilinçli kullanıldığı sürece bir zararı yoktur.Ama aldıklarında kaliteli olsun

• Weider kullanıyorum. Diğer markalardan pahalıdır ama kalitelidir, sağlamdır

0|1
    0|0
    • olumsuz bir etkisini gördün mü ve nerden alırım fiyatı ne kadar

• Arnold falan onun sponsorluğunu yapıyodu yani, o kadar söyleyim sana. İnternet sitelerinden bulabilirsin. 250 lira, kargoyla beraber 262 lira falandı sanırım.

• mümkün olduğunca ilaçlara bulaşmamalı. bende spor yapıyorum mesela ama hiç bulaşmadım onlara. onun yerine sabah 6 yumurta yiyorum. bol bol tavuk yiyorum. et yiyorum. llaç alanlara göre daha geç oluyo gelişim ama daha sağlıklı ve sağlam oluyor..

0|1
    0|0
  • multipower formula 80.

0|1
    0|0
  • doğalı tercih ediyorum yumurta beyazı süt peynir elma gibi!

0|0
    0|0
    • Yaw kardeşim bu supplementler doğal değil mi? Yiyeceklerden başka bişeyle mi yapılıyor

Yükleniyor...