Bu hafta Fenerbahçe Galatasaray'ı yenerse lig biter mi ?

bu hafta Fenerbahçe Galatasaray'ı yenerse lig biter mi ?

0|1
6|23

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylıyım ancak bütün ülk futbolunun şu derbilere indirgenmesine uyuz oluyorum arkadaş. Bu yüzden altyapılar gelişmiyor zaten. Bu ilgi ve desteksizlik yüzünden bir Bursaspor bir Eskişehirspor Bundesliga'nın 7. takımıyla bile eşdeğer olamıyor!

Ayrıca Sneijder oynayacakmış. Muslera hala sakat. Volkan'ın gene kolu çıksa bile, Mert Eray'dan daha iyi. Ayrıca Mancini Fenerbahçe'yi daha tanımıyor. Zaten maç Saraçoğlu'nda. Yenileceğimizi düşünüyorum. Lig bitmez ama. Sakin olun daha 25 hafta var nereye bitiyor lig.

Daha reklam amaçlı ne oyunlar oynanacak bu haftadan daha bitirirler mi ligi!? Digitürk nasıl para kazanır nasıl reyting alır!? Bekleyin azıcık en sonlara doğru gene patlatırlar bir katakulli. Reytingler coşar. Hep birlikte oturur izleri heyecanlı heyecanlı.

0|3
    2|0
    • en iyi cevap seçilmeli bence ;)

• Sanmam seçileceğini :) Aykırı bir görüş belirttim çünkü. Halbuki holiganlık yapsam şimdiye bol bol + almıştım ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşlar siteden ayrılıyorum hoş çakalın sebep evleniyorum az kahrımı çekmediniz hepiniz kalın sağlıcakla :))))))))))

3|2
    1|3
  • Fener adına bitecek diye düşünüyorum ama ortada fikstür durumu da belli devre arası puan çok kaybedecek F.Bahçe

0|0
    0|0
  • yok daha var fenerbahcede guclu besıktasta galatasarayda ucude en sıkı aday

0|1
    0|0
  • daha ilk devredeyiz belli olmaz

0|0
    1|0
  • evet biter fenerbahçe galatasarayın beraber kaldığı takımları yendi tek ilk haftada konyapora kazayla yenilmiştik galatasaray koyayı yendi o kadar fenerbahçe galatasarayı yendiğinde lig daha kolay olur inşallah pazar günü yeneriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ligde daha 10. Hafta üstelik Galatasaray Fenere oranla daha zor fiktürle oynuyor 2. Devre durumlar değişecek

1|1
    1|1
  • pazartesı gelsınde bakarız buralara yıne,eskıden burada sunlar vardı bunlar vardı sımdı kayıp der gecerız sanırım:))

0|0
    1|0
  • Biz bitti demeden hiçbirşey bitmez!

Işıkları söndürün;-)

1|3
    0|1
  • lig biter.Akhisar şampiyon olur

0|0
    0|0
  • Zaten bitti lig kopenhagı yenemeyen takımdan cacık olmaz

1|1
    0|2
  • Lig zaten bitti Fener zaten yenecek Kadıköyde yıl sonundada GS ve 3. Takıma Al yeğen benim yerime Avrupa'ya sen git deyip garibanları sevindirecek :)

0|0
    0|0
  • bence biter

0|0
    0|0
  • 9 puan fark olursa lig büyük ölçüde biter. Ancak biz ligin ikinci yarısında arenadaki maçta yener şampiyon oluruz ama berabere kalıp şampiyon olursak o maçta sevinmeyiz:))

0|0
    0|0
  • berabere biter

0|0
    0|0
  • bu maçın ikinci yarısı var galatasaray ikinci yarıda böle giderse ya da biz böle tahmin edersek evet lig biter

0|0
    0|0
  • Bu sene fenerbahcem sampıyon olucak eger gs kopenhage oynadı gıbı oynarsa fark yer.zaten kadıkoyde mac yenılce kesınde mac farkada gıdebılır bellı olmaz.

1|0
    0|1
  • yok bea yeni başlar :))) önümüzdeki maçlara bakacağız derler lig uzun maraton derler aaaaa bir bakmışın lig bitmiş... bencede biter bu iş...

0|0
    0|0
  • tabikde bitmez daha Galatasaray' ımız Şampiyon olacak :)

0|1
    0|0
  • nerden dönen şampiyonluklar gördük yahu , niye bitsin lig =)

0|0
    0|0
  • Bu fenerliler bu kadar küçük beyinli lan 24 hafta var 3 puanlık sistemde 9 puan kapanmaz mı? :D

0|1
    0|0
  • nye bitsin galatasarın kadro eksiği var yenmesi zor ama toparlar sonradan

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama daha çok erken bunu söylemek için

0|0
    0|0
  • hayır neden bitsinki?

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama hiç belli olmaz bu işler .

0|0
    0|0
  • fenerbahce recoyu karsısına aldı başını sampıyon olur bu macıda galatarasaraya verıcekler

0|0
    0|2
  • bitebilir :)

0|0
    0|0
  • yenemez ki

0|1
    0|0
  • Biterrr nakavt hesabı olacak fenerbahce macı alırsa <3

0|0
    0|1
Yükleniyor...