Dengesiz biriyle beraber olursanız ..

5 yıllık ılıskım vardı. sevgilim uzakta calısıyor yaklasık 3-4 aydır. benım onu gorme ıhtımalım en erken 6 ayda 1 falan (denizci).dogum gunum vardı ve arkadaslarımda suprız pasta falan almıslar eh halıyle foto cekıldık. erkek arkadasıma kolumu atmısım ama aramızda bır kız vardı ve o bunu ynls anladı. sayfalarca anlattım anlamak ıstemedı en sonunda ok uzatma ve yol al dedım.. dogum gunummu kutlamadı ve bugun mesajlar atıyor bana arıyor ona neden sarıldın?başkası olmasa mesajlarıma cevap verırdın ilnginç mesaj atmamaan gıbı sacma mesajlar atıyor :) ıftıra attı ve ustune dogum gunumu kutlamadı. şimdide boyle yapıyor bunun dengesı yok hadı anladım. pekala bunun amacı ne ?

ayrılıgı surdurmek en dogru karar mı sızce?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• denizci sevgilisi olmak kolay değil, sen karadayken o orda kısıltlı şartlarda kalıyor ve daha hassas oluyor. Herşey daha farklı gelebilir. Ve onun sorgulaması doğal, sağlıklı ilişkilerde erkek hep sorar, kim bu, ne sarıldı, ne seni yanında duruyor v.s. Sen de empati kur ve düşün sen aynı soru sormazdın?

Bence, kriz çözülünce anlatırsın, 7 gün sonra yazıyorum, bence çözülmüş bile:)

Ama denizci sevgilisi bence 2 kat daha duygusal ve hassas olabilir, aylarca küçük bir yerde çalışıp duruyor, etradında su, düşün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• denizcinin avradını tüpcü ...

0|0
    1|0
  • Bilmem, sonuçta orada değildi görmediği için bu şekilde hissetmesi normal... Nasıl hissetiğini anlıyorum eski sevgilimde bir buluşmada bir erkeğin dibindeydi güya oraya bir şey almak için gitmişti :D

İnan karşıda ki çok farklı hissediyor ama sen ne anlattın fotoğraf nasıldı bilmediğim için kesin bir şey söylemeyim.

0|0
    0|0
    • ayşe ben fatma ömer sıralama bu dostum :) ben kollarımı actım ve hepsının omzuna attım. yanlıs anladıgı durum bu yanı :)

• Denizci adam arada mesafe full erkeklerle bırakta kıskansın.. yol al demişsin afedersinde iyi bok yemişsin.. aynı ona olsa sen it gibi çalışırken o kalabalık bir grupta kızlı erkekli doğum günü kutlasa hayatı zehir edersin.

1|0
    0|0
    • orasıda dogru tabı ama o fotografı goormeden once su sozlerı yazdı bana : ' evlenilicek ömür geçirilcek ınsansın'

• Bence çok :) o giderken sen sorun edecektin o doğru olanı yapmış tepki koymuş sen zamanında koymadın diye hiç çemkirme :D ikinizde bokunu çıkarmışınız herşeyden önemlisi o şu anda bir sürü erkekle ve senden uzakta bunuda düşün.

• ben onları dusunerek syfalarca acıklamamı yaptım ve hıc bısey olmamıs gıbı askım dıyıp kendımden haberdar etmeye devam ettım ve dedıgı sey yuzsuz gbı haala askım mı dıyosun bana oldu .. ok yazdım gectım

Kızlar Ne Diyor 2

• Seninle aramızda saat farkı değil şehir farkı vardı sevgilim.

Ne yazık ki hiç göremedim yıllarca kaldığın odanı.

Eşyalarının dağınıklığını.

Ama hepsinin yerini ezbere biliyordum sanki mavi kanepende okuyorsun beni.

Çünkü seni seviyordum.

Kilometrelerce uzağından hissediyordum seni.

Seni doğuranı hiç göremesem de sesi sanki annemin sesi gibiydi.

Ailem ailen olmalıydı.

Seninle aile olmalıydık.

Hiç görmediğim, hiç gitmediğim, tek bir sokağını dahi bilmediğim bir şehir de nefes alıyordun.

Aynı nefesi içlerine çekiyorlardı seninle.

Kıskanıyordum.

Aşk dokunmak değildi.

Aşk sarılmak değildi sadece.

Aşktan da fazlasıydı bu.

En fazla, çok daha fazlasıydı.

O yüzden ayrılığımızda da acıların en büyüğünü yaşadık.

Seni görmeden sevmiştim çünkü ben.

Gelemediğim şehrini,

Kalamadığım evini,

Sarılamadığım bedenini sevmiştim.

Sonra biz seninle ayrıldık.

Hakkını yiyemem sen de beni çok sevmiştin.

Ama dedim ya ayrıldık.

Böyle kolay yazdığıma bakma,

Kürtajını ikimiz yapmıştık.

İçimizde yarım kalan tüm yaşanmamışlıkları aldırmıştık.

Ve ben tek bir şey için yaşadığımı sanıyordum daha düne kadar,

Bir bardağı bile nasıl tutup su içtiğini görmemişken,

Ellerimi tutacağın günün hayaliyle yaşıyordum ben.

1|0
    0|0
  • Kıskançlık krizi. Huyuna git biraz, düzelir. Siniri geçince de anlatırsın derdini.

1|0
    0|0
    • siniri geçmıs zaten kı mesaj atıyor.

• sen bana guvendın mı dıcek kendını haklı cıkarmak ıcın :)

• Hayır yalnızca tek bir cevap iste evet ya da hayır desin amaya izin verme.

Yükleniyor...