Sevdiğiniz şarkıları kendinize mi saklarsınız yoksa arkdaşlarınızla paylaşır mısınız?

Ben çok beğendiğim ve az duyulmuş şarkıcılar/şarkıları paylaşmıyorum kimseyle.Herkes duysun istemiyorum bana özel kalsın istiyorum.Sizde böyle misiniz yoksa arkadaşlarınızla paylaşır mısınız?

0|0
18|23

En İyi Erkek Görüşü

• evet bende senin gibiyim.. :) herkes bilmesin isterim.. :) sanırım bu biraz korumacı olmakla alakalı birşey.. şarkıyı korumak amacı ile yapıyoruz (( sanki bunu başarabilecekmişiz gibi de +.+ ))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Müziklerimi hemen hemen her zaman kendime saklarım. Ruh halime göre de sosyal medyada paylaşırım. Ben dinlediğim bütün müziklerden ayrı bir haz duyarım. Çünkü şuna inanırım; hayatta ne yaparsan yap onu ruhunda hissetmelisin. Dinlediğim müzikleri de aynı şekilde, derinden hissederek dinlerim.

0|0
    0|0
  • Müzik alışverişi yapmayı severim. Zira buna en iyi örnek sitede ki MadamJuliette, onun sayesinde keşfettiğim pek çok hoş parça vardır. Bunun haricinde zaten adet olduğu üzere sorularımı müzikli şeklide sormaktayım. Bilenler bilir..

0|0
    0|0
  • Fransızca pop dinliyorum.

Bu sitede bir kaç kere paylaştım.

Onun dışında, çevremdeki arkadaşlarımla, ayrı dünyaların insanlarıyız, ben onları anlayamıyorum, onlar da beni anlayamıyor, kısaca; yeri gelince paylaşırım, genelde paylaşmam. :)

0|0
    0|0
  • Ben paylaşıyorum. Nasılsa herhangi bir şeyin bile yayılması sadece birkaç dakika. O şarkı da duyulur zaten nasılsa. İlk ben duyurmuş olayım :D

0|0
    0|0
  • Başkasının yaptığı şarkıyı saklamam, kendime ait olanları saklarım :)

0|0
    0|0
  • kendime niye saklayayım ki :) tabi ki paylaşırım sevilen şeyler paylaşılmalı

1|0
    0|0
  • Genel de kız kardeşimle paylaşırım.

1|0
    0|0
  • Niye kendime saklim ki :D Kıyafet mi ki bu pişti olcan ;) Tek başıma söylemek veya saklamak yerine herkezle paylaşırım. Kalabalık bir ortam da sevdğin şarkıyı bağıra çağıra söylerim ki bu da insanlar üzerinde şunu uyandırır. Bu kızın kulak zevki var, bir dahikne ben buna sorayım şunu bunu der ;)

0|0
    0|0
  • Benim o şarkıdan aldığım keyfi alabilecek biriyse paylaşırım..

link

1|0
    0|0
  • Özel müziklerimi özel bayanlara dinletirim :)

0|0
    0|0
  • Normalde bencilimdir ancak şarkı konusunda ilk defa böyle bir şey okudum (: kısaca yok bende öyle bir şey hatta yeni indireceğim şarkıların listesini dün arkadaşıma gösteriyordum

0|0
    0|0
  • seninle paylaşmak istedim bir kez dinlermisin rica etsem gözlerini kapat ve dinle link

0|0
    0|0
  • günahımı bile paylaşmam. psikolojik problemlerim var.

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadasim vardi mns den her dinledigi sarkinin linkini atardi o yuzden ben kimseye atmiyorum

0|0
    0|0
  • paylasırım bol bol..

0|0
    0|0
  • değerini bilecek birisi ise paylaşirım

0|0
    0|0
  • özel olarak bir listem var sadece özel günlerde açarım diğer müzikleri paylaşırım

0|0
    0|0
  • sade şarkı değil sevdiğim hiçbirşeyi paylaşmam

0|0
    0|0
  • herkesle paylaşırım dostum

0|0
    0|0
  • bendensinn :)) bende asla paylaşmam :))

0|0
    0|0

• herşeyi paylaşırım ben

0|0
    0|0
  • Bencil olmam ama öyle herkesede şarkı önermem benim için değerli olan insanlara tavsiyede bulunurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• aynen bende senin gibiyim yaa :)

bazı şarkıların sözlerini müziğini notalarını kısa ve öz herşeyini sahiplenip topulu malımmış muamelesi yapıyorum ve ayrıcada kıskanıyorum onları başkalarının dinlediğini görünce sinirin bozuluyor

1|0
    0|0
  • Genelde cevremdekılerle müzik zevkım, sarkı anlayısım farklıdır. Bende senın gıbı cok duyulmamıs gercekten aslında bılınmesı gereken bana göre anlamı cok büyük sarkılar dınlıyorum. O kadar ayrı bır dünya kı seni cok farklı yerlere götürür dilnledııgın sarkılar. Bazen bende bencılce düsünüp bana kattıgı mutlulugu kımseyle paslasmak ıstemıyor, bana özel kalsın ıstıyorum. Bazı yakın arkadaslarım dınler benımle ama cok yanlısı degılım senın gıbı. Çünkü bu zamanda kalıtelı müzik dınlemek cok fazla kısı tarafından yapılan bır sey degıl. Hemde bazı sarkılar varkı gercekten heskesın dılıne düsmemelı.

Cok mu bencılım acaba?

0|0
    0|0
  • hemen paylaşırım :) herkes dinlesin bu güzel şarkıyı duysun isterim :)

0|0
    0|0
  • ben dinleye dinleye herkese duyuyorum zaten :)

0|0
    0|0
  • Paylaşırim ama o sarkiyi benim yanimda söylemesini istemem.sesi berbatsa artik o sarkidan nefret ederim dinlerken hep aklima o gelir.

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar çok nadir yapmışımdır bunu, bazı şarkılar birini hissettirir bende o kişiyle paylaşırım. Ama paylaştığıma pişman eder beni, soğutur. Artık kendime saklıyorum ne şarkıdan ne arkadaşımdan soğuyayım dimi...

0|0
    0|0
  • sadece, ilgisini çekebileceğini düşündüğüm özel insanlarla paylaşırım. parçanın hakettiği değeri görmesi açısından herkese yaymam.

0|0
    0|0
  • sevdiğim insanlar ile paylaşırım tabiki

0|1
    0|0
  • bencıl degılım umumıdır bnde hep :D

0|0
    0|0
  • kasete çekip dağıtıyorum

ama çoğunda kaset çalar olmadığından dinleyemiyorlar

keh keh keh :p

0|1
    0|0
  • Ben sevdgm seyleri paylasinca daha cok hosuma gidiyor.

Eninde sonunda sarki bir tek sana yazilmadgnda göre dünyada senin bilmedgn kac kisi biliyordur dinliyordur. Sevdgm insandan mi saklaym :p

0|0
    0|0
  • Evet, ben de kimseyle paylaşmam.

0|0
    0|0
  • paylaşırım :)

0|0
    0|0
  • Tumblrcimiyiz be ya paylasiriz gitsin.

0|0
    0|0
  • Paylaşsam da pek uyuşmaz arkadaşlarımla müzik zevkim.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim şarkıyı profilimde link olarak paylaştım zaten :)

0|0
    0|0
  • ben paylaşırım genelde.. ya bikaç müzik paylaşırmısın merak ettim:)

0|0
    0|0
  • Paylaşırım söylerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...