AKP hükümeti sonrasında neler olacağını düşünüyorsunuz?

AKP hükümeti sonrasında neler olacağını düşünüyorsunuz? AKpliler cevap vermezse sevinirim.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya pislikten kurtulcak bundan daha ne önemli olabilir yaşasın doğa sevgisi ozon tabakasını bunlar deliyor zarar zarar

0|1
    1|4

Kızlar Ne Diyor 3

• Din kullanılmadan insanların daha önemli sorunlarının çözüleceğini düşünüyorum.

0|1
    0|1
  • hiç bir şey ...

0|0
    0|1
  • yaşayınca öğreniriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben tarafsızım ama pek olumlu olacağını sanmıyorum.

Demek istediğim tamam herkesin iyi ve kötü yönleri vardır, kimse kendini başbakan yerine koymuyor. Adam çok tepki görüyor yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal, herkesi memnun etmek kolay değil. Kabul etmek gerekir ki ekonomik ve ulaşım konusunda Türkiyeyi çok geliştirdi.

Tamam başbakanın da yanlışları eksikleri var ama bence yinede bu konuda takdir etmek gerekir.

Mantık olarak bence şu an ülkenin başına geçip bir katkısı olabileceği bir kişi canlandıramıyorum.

Bu yüzden ben bu toplara pek girmem, AKP hükümetinin sonu geldiğinde ne kadar iyi veya kötü olduğunu kendimiz göreceğiz.

0|0
    0|0
  • Bu PKK ile masaya oturmalar, onların baskılarıyla birşeyler yapmalar bitecekdir.Sonra torba torba kabul edilen yasalar bir çöp poşetinde toplanıp atılacakdır.Yüksek mevkilerde bulunan yandaşlarda aynı çöp poşetinde gönderilecektir.Her yeri İmam-Hatip lisesiyle doldurdular onlarda Anadolu lisesine döndürülecektir bu böyle gider...

0|1
    0|0
  • nıye değişti mi hükümet :))

0|0
    0|1
    • ölümsüzlüğü Allah mı verildi? Elbet bir gün son bulacak

• sen niye cevap verdin?

• estı cevap verdim ya :))

• yolsuzluk kalkacak parazit yaşayanlar hak ettiği yeri bulacak en önemlisi haklımız bu derin uykudan uyanacak

0|1
    0|1
Yükleniyor...