Şeytanın sınadığı durumlar oldumu ?

mesela yeni birisyle tanıştınız , flört ya da karar aşamasındasınız hani bir tarafı kafanızı kurcalıyor falan bu gibi durumlarda şeytanın sizi sınadığı oldumu ,mesela; hiç çıkmadığı kadar talip ,aşırı ilgi karşı cinsten, ve normalde etkilenmediğiniz fiziksel özellklere ilgi gibi vs. uzar gider.? olduysa bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet oldu.kendimi hep geri tuttum.nefsimi terbiye ettim.anlık zevkler için ahireti sakata getirmemek lazım bence

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• talip olayı değil

kafamı kurcalayan bir şey olmadı hep aptal gibi kızların peşindeyiz yaa millet o kadar rahat yapıyorki ne yapıyorum ben anlamıyorum yaa bazen diyorum hiç bir şey yapmayayım bol var kurslarda kursa gitmeye mecburmuşum gibi hissediyorum kendimi yoksa ortam falan olmayacakmış gibi dışarıdan bakıyorum millet için hiç böyle şeyler geçerli değil

0|0
    0|0
  • şuan öyle bir durumdayım diyebilirim 2 arada bir derede kaldım stajdaki arkadaşım gibi görmey çalıştığım bana ilgili olan kızmı yoksa dershanede uzaktan bakıştığım yeni yeni muhabbetlere başladığım kızmı :( Stajdakini arkadaşım olarak görmek istiyorum malum iş ortamı fakat haftada 1 günde olsa 9 saat beraber geçiyor...

0|0
    0|0
    • :)) bakın şekil aa ee kalbn ne diyor mantığın ne diyor?

• :) CANIM NİYETN CİDDYSE FARKLI SENDE STAJ ÇIKIŞI SAMİMİ OLRSN ORDA CİDDİ DAVRNRSN AMA AYNI ANDA 2 SNİ İDARE ETME ŞEKER TAMAMMI?

• aynı anda iki kişiyi asla ! öyle biri değilim şuan sadece kararsızlık var kararımı verdimmi sadece ona yoğunlaşıcam kimsenin duygularıyla oynamaya hakkım yok daha doğrusu kimsenin öyle bir şeye hakkı yok ama neyse

• Olmayan birşeyin olmayan sınamasından olmayan notlara tabii olmam...

0|0
    0|0
  • şeytan sınamaz...

0|0
    0|0
    • ? sınamaz mı şeytan uğraşır ,uğraşmaz olurmu?

• kafa bulanrsa hata yapmazmı insan o halde şeytan istediğine ulaşmş olmuyoır mu?

• elbette oluyor kastettiğim sınama başkasına aittir şeytansa bu sınavın yanlış kopyası bir nevi

• Her şeyi garibim Şeytan'ın üzerine atmayın.

0|1
    0|1
  • bunlar auraların değişmesi ile alakalı diye düşünüyorum, temelinde zihin yatar.

0|0
    0|0
  • bunlar şeytanın işimişmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...