Kızlar böyle bir erkek hakkında ne düşünürdünüz ?

Okulda yakışıklı,Sevgilisi yok ama kız kesmeyen bir erkek görseniz onun hakkında ne düşünürsünüz mesela okulda önünden geçiyorsunuz ama sizin yüzünüze bile bakmıyor böyle bişey yapsa iticimi bulursunuz onu ? Ve böyle bir erkeği elde etmeye çalışırmıydınız ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• severim ama üzülürüm beni üzmeyin :( bana bakmıyor diye üzülürüm. b

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence kesinlikle daha çekici olur. erkek yakışıklı bile olsa sulandımı bütün çekiciliğini kaybediyo

2|0
    0|0
  • İtici olur bence yüzüme bile bakmıyor diye düşünürüm baksın ama cıvımasın

0|0
    0|0
  • eger begendıysem dıkkatını cekmeye calısırdım

0|0
    0|0
  • Imkansiz cekiciligi die bisey var ki :) uuuu

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem normal bir insan sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• belkı haramdan gozlerını sakınıyordur. kızları kendıne uygun gormuyordur. ahlaklı baskasının kızına bakmayı kendıne ar sayıyordur. anlatıgın cocuk muhtemelen adam gıbı adam bı cocuk

0|0
    0|0
  • dur tahmin edeyim bu erkek sensin :) cool takılayım derken bir bakmışsın yıllar geçmiş ve yalnız başına kalmışsın...

0|0
    0|0
    • Cool takılmak gibi bir amacım yoktu ama yanlız kaldığım doğru ama isteyerek yaptım bunu.

• zamanında ben de kendimi çok dışarıda tuttum, teklif ettiğim kız sayısı 2-3 ü geçmedi. ama sonra bir bakıyorsun yalnızlığa alışmışsın ve hoşlandığın kızlara bile açılamaz olmuşsun, içine kapanmışsın. yapma böyle, karşına mükemmel birisinin çıkmasını da bekleme. çekici bulduğun birileri varsa direkt icraata geç.

• bu tarifteki erkek sıfır çekici erkektir ve kız arkadaşı olmaz

0|1
    1|1
Yükleniyor...