Insanın kalbi canının yandığı yerde atarmış

sizin en çok canınızı yakan olaylar nelerdi? bugün dişim çekildi ölmek üzereyim ağrıdan :(

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 5 yaşınndayken merdivenden yuvarlanmış ayağımı dizkapağımdan kırmıştım ve çok iyi hatırlıyorum gerçekten müthiş bir acıydı ve ben ne olduğunu anlamadığım için bacağıımın kırık yerine ne olduğu diye vuruyordum ve vurdukça inliyordum tabi.

1|0
    0|0
  • ben emara girdim uyudum herkez kötü diyorlardı olmadı

canımı en cok acıtan insanların gerçek yüzlerini görmemdi

1|0
    0|0
  • küçükken sahil kenarında oynarken ben yetişemeden dalgaların oyuncağımı götürmesi ateşin ortasında yapa yanlız kalmış gibiydim yüreğim kanatlanıp yetişemezdi ona benden bişeylerimi alan hiç bir şeyi sevmiyorum denizide oldum olası sewmem

1|0
    0|0
  • sevgılımın gıdışi..

1|0
    0|0
  • artık canımı yakan hiç bir şey yok...

1|0
    0|0
  • kaza yaptığımda vücüdumun her yerı sıyrıldığında :((

1|0
    0|0
  • doğrudur apla ...,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• küçükken düğünde apartmndan yukarı çıktım inerken kapnn demrne ayağm takldı düştm yüz üstü düştüğüm yerde de büyük bir taş vardı karınıma denk geldi yani taşn üstne dştm nefes alamadm falan kötydü .s brde yne küçkken :D çaydanlıktaki su ayağma döküldü ama nasıl bağryorm varyaa doktora gidene kdr susmadım çok kötü oluyo yanık :s:S:

1|0
    0|0
  • Gecenin sogugunda minicik cocuklarin yari ciplak copten kitap secmesi ve kagit toplamalari. O kocaman arabalari cekmeye kalkmalari canimdan can aliyor.

1|0
    0|0
  • Bazen baş ağrısı.

geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Bugün gözlerimde ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...