Iddaa sistem nasıl oluyor

selam arakdaslar ben iddaa oynamak ıstıyorum sıstem nasıl oluyor mesala ben 5 lira oynayıp 3 sistem dıyecem gene 5 lira mı verecegım yoksa daha fazla mı nasıl hesaplanıyor bunlar cok ıyı anlayan bırılerı varsa soylesın lutfen gereksız yorum yapmayın sımdıden tesekkurler

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sistem 3 4 oynarsın . Bir tane banko maç yazarsın . 3 4 un fiyatı 5 tl . 2 misli istersen 10 yatırırsin . Sonra banko maç yatarsa kupon full yatar . Banko maçı sen belirlersin altta b yazar onu işaretlersin . Sonra 3 ve daha fazla tutan her maçı birbiri ile çarpar en son yatırdığın para ile çarpar sonucu bulursun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sistem oynayınca kupon bedeli artar

0|0
    0|0
  • 5 liralık oynarsan sistem 3 4 yaparsın. 4 maç koyacaksın bir tanesi yatsa bile para alırsın.

0|0
    0|0
    • hocam galiba yanlış biliyorsun, sistem işaretlenen sayı sonucu bilinmeyen maç sayısı oluyor, yani sistem 1 işaretlendiğinde 1 maç yatarsa kuponun geçerliliği devam ediyor, soran sistem işaretlediğin kuponun ödenecek tutarı kupondaki maç sayısı ile kolon bedelinin çarpımına eşittir. 5 maçlı bir kuponda sistem 1 işaretlediğinde kolon bedeli 1 tl ise 5 lira sistem 2 işaretlenirse 1*5*5 25 tl şeklindedir

• sen yanlış biliyorsun. hiç bir kuponda sistem 1 işaretleyemezsin. zaten kuponda sistem 1 diye bir yer yok. 5 maçlık kuponda bile sistem 3 işaretlenir en az. ilk yarı ve maç sonucu olursa bütün maçlar o zaman sistem 2 yapabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşver oynama

0|0
    0|0
  • bana 4 maça galibiyet veya mağlubiyet vererek oyna diyenler oldu ama 3 galibiyet 1 yenilgi 1 beraberlik kötü olur hepsi gider paranın yani 4'te 4 yapmak şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...