Arkadaşlar ön yargısız bir şekilde biri bana bu fotoğrafı açıklasın.

Bugün arkadasım bana bir fotograf gosterdı fotografa bakınca mantıklı bı acıklama getıremedım acıkcası işte o fotograf: link sizin düşünceniz nedir ?mantıklı açıklama getırebilen varsa yazsın

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• niye kendini öldürsün bunu açıklasınılar ben diğerini açıklarım

0|1
    0|0
    • niyemi ? bir nedeni yok varsayımlardan bahsediyoruz

• biz daha o konulara gelmedik

0|0
    0|1
  • Din düşmanlarının

akıl karıştımak için yaptığı bır çalışma.

0|1
    0|0
    • madem öyle mantıklı bı cevabıda olmalı

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah'ın bulunduğu mevkide yaşam ölüm diye kavramlar olduğunu nereden biliyorsunuz. her yeri dünyayla bir mi sanıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • basit aslında

konu okadar kısıtlıdır ki

sadece evet ya da hayırda mantık arandıgı için

0|0
    0|0
    • tamam sen farklı bı secenekle açıkla ozaman

• tamamdır saol genede

• bilgisayarda if else komutları var bunları evet hayıra benzetirsek

asıl konunun içerigi degikenler sabitler sayaclar ve döngulerden olusuyor

ama işlev if ve elselerle yol bulundugu dusunuluyor.

rica ederim

• ahahahaha haklıı

0|0
    0|1
  • Açıklarım çok basit, ölüm yok olmak değildir, insan için ruhun bedenden ayrılmasıdır, ölümü olan hayatın dirilişi de vardır. Allah kendini öldürebilir ama aynı zamanda diriltebilir verdiğin linkteki bütün bilgiler de geçersiz kalır

0|1
    0|0
    • senin dediğin sonuca göre allah ölümsüz degildir sonucunada çıkmıyormu aynı zamanda ?

• aslında eksik yazmışım. ölüm ruh verilmiş canlılar için var olan bir konudur Allahın ruhu ve bedeni yaratılmış olanlara benzemez varlığı kendindendir, bunu anlatması zor mesela insan da canlı yeşil bitkiler de insan fotosentez yapamıyor, yeşil bitkiler de kendi başına hareket edemiyor, bunun gibi bişey ama bunu anlamak insan aklının çok üzerinde bir durum, eğer inançlı biri isen mahşer günü bu sorunun cevabını öğreneceksin

• ben kendım ıcın sormadım gösteren kısı zaten ınanmıyor ve ona mantıklı bı cevap vermem lazım bunu sormustumda neyse saol

Yükleniyor...