KS nin Atatürk düşmanlarından arındırılması.

Yahu ne zaman siyasi bir konu açılsa ve birisi Atatürkçüyüm dese sitedeki Atatürk düşmanı soysuzlar seri seri eksiliyor az önce sol sağ konulu bir soru başlığına girdim üye yazmıs ne sağcı ne solcuyum ben Atatürkçüyüm. 18 tane seri eksi yemiş. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben de katlanamıyorum Atatürk'ü sevmeyen insanlara hayır yani en basit şekilde düşünürsek bu ayıp bir şey.Sevmiyor olabilirsin ama bunu saygısızca belirtmek ayıp bir şey.Eksi vermeleri önemli değil eksi artı bir şey değiştirmiyor.Zaten verilen eksi sayısıyla doğru düzgün düşünemeyen insanlar ortaya çıkıyor.Atatürk'ü sevmeyenlerin çoğu ailesinden gördüğünü yapıyor veya çevresinden gördüğünü.Çoğu neden sevmediğini bilmiyor.Hüloooooğ diyen bir insandan neden sevip sevmediğini anlatmasını bekleyebilir misiniz?Her şey kişilerin kendi kararıdır ama Atatürk'ün ülke için harcağı emekler ortadayken bu şekilde düşünmek doğru gelmiyor bana.Bir insanın size kötülüğü dokunmuşsa sevmezsiniz onu ben böyle düşünüyorum.Atatürk'ü unutturmak isteyen bir başbakan ve ona inananın kıl yumakları oldukça bu durum artacakta.Sanki Tayyip bir şey vermiş bir şey kazandırmış onlara.Atatürk'ü sevmeyen herkes Tayyipçi de demiyorum yanlış anlaşılmasın.Zaten o şucu bu şunu tutuyor demeyi doğru bulmuyorum ama mecbur kalıyor insan bazen.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçekten bu sitede çok var..

1|1
    0|0
  • neden bu sorular hep gizxli. provakasyon soruları hep gizlilerden.

0|2
    1|1
    • Gizliden sormazsam insanlar beni siyasi propoganda yapan birisi olarak tanıyacak ve her yorumum öyle algılayabilecek. Mesela cinsel sorularda %90 gizlidir neden çünkü bu gizli olan bişi :D

• ataturk gibi birisi bu dünyaya tekrar gelmeyecek evet ama ona karşi saygisizlikta nedir bizim için çalişmiş çabalamiş biri .. eger biz gece rahat bi şekilde uyuyorsak yatagimizda önce allah sonra ataturkun sayesinde .. eger turkiyeyi kurtarmamiş olsaydi belki biz müslüman bile olamazdik ezani duymazdik bile ataturke karşi yapilan saygisizliklar edilen küfürler türk evladina yakisan cinste değil onlar zaten türk değildir

0|2
    0|0
  • kısa ve net ALLAH ONLARIN BELASINI VERSİN ERDOĞAN BELKİ KURTARIR ONLARI

2|2
    0|2
    • eksi verenlere şukranlarımı sunuyorum Ataturk gibi birisi için canımız fada olsun ekside neymiş nokta

Erkekler Ne Diyor 6

• birileri bilinclı olarak yapıyor die dusunuyorum...

1|1
    0|0
  • Kendinle çelişiyorsun şu an.

0|0
    0|1
  • Atatürkçü değilim Atatürk düşmanıda değil ama burda Atatürke yalakalık yapıp tapanlara basıyorum eksiyi

0|1
    0|0
    • Dostum Atatürk'e ne yalakalığı yahu adam hayattamıda yalakalık yapsınlar onlara ne rant sağlıyacak allahını seversen saçmalama ayrıca hiç bir Atatürk seven şahıs atatürke tapmaz. Ona sadece saygı duyar ve sever lütfen Atatürkçüleri Tayyipçilerle karıştırma.

• her ne olursa olsun ne deniyosa arkasında durulmak lazım, kim ne kadar eksi verirse versin , han gi görüşte olunursa olsun , gizlenerekte sormamak lazım müdür, insan ne yi savunuyosa sonuna kadar arkasında durmalı

0|0
    0|0
  • hacı zihinlere pranga vuramazsın.hakaret ve aşşağılama olmadığı sürece insanlar fikirlerini beyan edebilirler.ama kişisel fikrimi sorarsan bende hazetmiyorum.bi ateyizlerden bide ataürk düşmanlarından.

0|0
    0|0
  • inandıgı seyi gizli soran ve cevaplayan insanlar var neden acaba ?

çık deki ben buyum

0|0
    0|0
    • Gizliden sormazsam insanlar beni siyasi propoganda yapan birisi olarak tanıyacak ve her yorumum öyle algılayabilecek. Mesela cinsel sorularda %90 gizlidir neden çünkü bu gizli olan bişi :D çekindiğimden değil aynı şeyleri facebooktada söylüyorum.

• karekter meselesi tabi

Yükleniyor...