Alınan disiplin cezası yıl sonunda silinirmi ? (Liseler için )

Çok yakın arkadaşım bugün okulunda kavga etmiş kavga ettiği kızları disipline vermiş çok yüksek ihtimal disiplin cezası alıcaklar. Ama bazı okulların bu kayıtları yıl sonunda sildiğini duymuş böyle bişey olurmu ? Büyük bir kavgaymış disiplin cezaları almaları kesin. Bide kızların öncedende ettikleri kavgalar var. İnşallah yıl sonunda silinmez ya :D He buarada bu kızlar lise 4. sınıfta. üni sınavları falan var diye anlayış gösterilmez demi ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• silinme gibi bir durum yok.ilk okulda aldığı ceza bile kayıtlıdır.hatta bu disiplin cezaları askeri liselere girmesini engeller.ama bazen hocalar hiç kayıt tutmuyor sadece öğrenciyi korkutmaya çalışıyorlar.benim sorunum genelde hocalarla olduğu için kayıt tutmamazlık yapmıyorlardı :D

0|0
    0|0
    • Bu mutlaka kayda geçicektir arkadaşım işin peşini bırakmaz :D bizim istediğimiz yeterki silinmesin

• arkadaşım onu mutlaka alır zaten

• hayırlısı o zaman :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizde çok abartı bir suç olmadığı sürece sicil temizleniyordu mezuniyetten sonra. Okuluna göre değişir yine de.

0|0
    0|0
    • Haksızlık ama ya. Bu kızların ilk suçları değil daha öncede kavgaya karıştılar bide sigara içiyolar okulda. arkadaşım bunuda söylicek kamera kayıtları falan var.

• bizde tolerans fazlaydı ama. 1 kez sigara içerken, 1 kez de derste sigara paketiyle yakalandım. bir kez hocayla derste tartışmam ve biri suçsuz olduğum halde 2 kez de kopyadan disiplinlik oldum. hiçbiri sicilime işlemedi

• Hı bizimkiler o kadar toleranslı değildi. suç üstü yakalarlarsa direk ceza verirlerdi.

• ben uzaklaştırma falan almıstım pek silinmediiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...