Fenerbahçe şampiyon. Peki sizce haketti mi?

Bir sezon daha sona erdi ve Fenerbahçe şampiyon. Peki sizce Fenerbahçe şampiyonluğu hakketti mi? Yıllardır şampiyonluk hasreti çeken Trabzonspor'a haksızlık mı yapıldı?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• tabi ki sonuna kadar hakettii.. antifenercilere karşı tek başına mücadele etti.. koca lige karşı birtek fenrbahçe m ..

hak etmediğini söyleyen hasettinden söylüyor.. bükemediğin eli opçeksin bu da böyle bir durm ama kalitesi onuru olanlar için.:)

şampiyonluk birtek bize yakıştıı çılgınlar gibide kutladık ... mutluyuz gururluyuz çünkü fenerbahçeliyiz..

1|0
    0|0
    • Trabzona kım haksızlık yaptı acaba? butun takımlar onun şampıyon olmasını ısterken... Neyse goruldugu gıbı bıze heryer her takım Trabzon...

Erkekler Ne Diyor 12

• Tüh ya. Sevmiyorum şunları. Şimdi sünyayı feth etmiş gibi bir hafta sevinirler... Fenerliler çok abartıyor böyle şeyleri. Nedenini tahmin edersiniz...

1|0
    1|1
  • Ben bir GS taraftarıyım. Bence FB hakketti. İkinci yarı gösterdiği performans çok iyi idi. Tebrik ederim tüm FB taraftarlarını.

1|2
    1|0
    • Arkadaşım ben de GS'liyim. Yani Trabzon'un ki performans değil miydi? :(

Feneri tebrik etmek gurursuzluktur. FB Denizli'de takılıp biz şampiyon olduğumuzda onlar bizi tebrik etmediler. Halbuki o seneye dek takımlar arasında şampiyonu tebrik etme bir gelenekti ve bu geleneği FB bozdu.

• Trabzon'unki de performans ama önemli olan ipi göğüsleyen performans burada. Ayrıca Trabzonspor'u da tebrik etmem gerekli evet. Takımlar birbirini tebrik etmesin o onların sorunu. Ben Fenerbahçe taraftarı arkadaşlarımı tebrik ettim.

• Ben Fenerbahçe'nin şampiyonluğu hakettiğini hiç düşünmüyorum. Fenere çalınan alakasız bir sürü penaltıyı, Trabzon'a çalınmayan %100 penaltıları ve puan kayıplarını biliyoruz. Mhk, Federasyon hepsi de Aziz'İn emrinde, hepsi Fener sempatizanı. Bir dönem üstüste gelen puan kayıplarından sonra Kocaman'ın nasıl ağladığını ve sonrasında hakemlerin nasıl Fener'in 12. adamı haline dönüştüğünü de biliyoruz. neyse.. derin mevzular..

1|0
    0|1
    • Bari şurada fenerasyon esprisi(?) yapılmaz diyordum. Zaten aziz ilk maçları hiç satın almaz tüm parayı son maçlara bırakır satın almak için. Orada da yetmez yine parası. O yüzden kupa finallerinde, son lig maçlarında bırakır kupaları rakiplere. Artık kendi takımınız neden ligin ikinci yarısında hedefsiz kalıyor onu düşünün. Trabzon kazansaydı yine haketmiş diyecektim ben. Averajla şampiyon olduk ama olduk sonuçta.

• Ne demek hakettimi ya açın bakın karşınızda 9 puan geriden gelen 18 maçta 17 galibiyet 1 beraberlik ile müthiş performans sergileyen bir takım var. hala "fenerasyon" diyenlere 2 yıldır aleyhinde penaltı çalınmayan tek takım trabzondur diyorum ayıb etmeyin nolur.

1|0
    0|0
  • hiç abdestsiz namaz kabul olunurmu :)

hak etmediqini herkes rahatça qörüyor ama üst yöneticiler bunu bişe demeyince halk bişe yapamıyo ve sonuçta başka rakiplerde trabzon olsun istiyo bu sene bize yapılan yarın size yapılır hakkınızı yedirmeyin...

1|0
    0|0
  • haketmese nolucak sanki şampiyonları değiştrckler..

1|0
    0|0
  • bence şampıyon trabzon olması lazımdı

0|0
    0|0
  • Bukalemunsporculara inat kazandı bu şampiyonluğu. Trabzonspor'a da helal olsun. İddiasız takımların taraftarlarına heyecan yaşattı son maça kadar :)

1|0
    0|0
  • hak etti yada etmedi bir galatasaray taraftarı olarak gönlüm elbette trabzon spor dan yanaydı fakat olmadı işte tebrik etmek gerek

1|0
    0|0
  • atalarımız ne güzel söylemiş

başkasının ... ile gerdeğe girilmez diye

fenerbahçe'yi kutlamak lazım

0|1
    0|0
  • bence hakettiler. yani hakem hatası olduysa trabzonspor a da eşit ölçüde oldu.

0|0
    0|0
  • biraz daha araştır içinden neler çıkacak bak bakalım hayırlı olsun =)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nedense sadece Fenerbahçe nın başarılarının hak edilip edilmediği sorgulanıyor.

Kesin şike var.:))

1|0
    0|1
Yükleniyor...