Hayatınız birden değişti mi

hayatınızın dönüm noktası nedir mesela biriyle tanışıpta hayatınızın çok farklı yerlere sürüklendiği oldumu?

kesinlikle aşktan evlilikten bahsetmıyorum

Güncellemeler:
tam olarak söylemek istediğim şu:

ben tam askere gitmeye karar vermiştim lise bittikten sonra başarısızlıklar arka arkaya geldi bir insanla tanıştım 5 dakika sonra okumaya karar verdim şu an 3. üniversiteye giriyorum bisürü başarı kazandım şimdi burda değil tanıştığım kişi ve yaşım daha 22

tekdüze bir hayatım varken ufkum genişledi daha çok bilgi sahibi oldum aklıma gelmeyen yerlerde başıma neler geldi...

herkese cevaplar için. teşekkürler

umudunuzu kaybetmeyin

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• şuan hayatımdaki en kötü zamanlarımı yaşıyorum :( her şey yoluna girerse hayatımın dönüm noktası olacak

0|0
    0|0
  • yasadıgımz zorluklar tabıkıde dönüm noktası olmuştr illakı herkes etkiliyor

0|0
    0|0
    • ben 180 derece farktan bahsedıyorum diğer değişiklikler hep olur

• aşk sevgi değil ama hayatım biri yüzünden fazlasıyla değişti bambaşka oldu bitti bile diyebilirim...

0|0
    0|0
  • Evet benimkisi aşkla başladı ama gerçekten değiştirdi. Sevdiğim çocuktu ve ben ona göre fazla bakımsız ve kültürsüzdüm bu yüzden önce görünüş olarak, sonra içten değişmeye çabaladım. Bunun sonunda onun ilgisini çektim ve konuşmaya başladıktan sonra beni üniversiteye gitmeye ikna etti, sınava onun zoruyla çalıştım ama başardım. Zevklerim, bilgi seviyem, görünüşüm herşeyim değişti ve o şuan en iyi arkadaşım. Kendime güvenim geldi, daha sosyal biriyim ve daha bir çok şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• - Biri ile tanıştım. Dönüm noktam olurdu her konuda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...