Kızlar neden hep kuaföre giderler çok masraflı değil mi ?

BRABUS73
bu kızlar neden hep kuaföre giderler tamam güzel görünmek hakları heralde maaşlarının tamamını kuaföre harcıyorlar ya da çalıştığı şirket işe alırken yol-ssk-yemek ve kuaför masrafı veriyor yoksa ay sonu gelmez bazen bayan kuaförü önünden geçerken görüyorum yazmış afişe

İpek Kirpik

Saç Boyası

Kesim

Röfle

Balyaj

Topuz

Gelinbaşı

Türban

Makyaj

Porselen Makyaj

Manikür Pedikür

Kaş Alma

Ağda

Saç Kaynak Merkezi

vs.. daha bilmediğimde olabilir bir sürü yapılacak var hepsini toplasan 2.0000 tl ya da fazlasını verirsin.bir aracın 120.000 km bakımı o kadar tutmuyor :)
Güncellemeler
+1 yıl
biz erkekler saç sakal vs. 15 tl verince çok oldu diye düşünürüz :)
Kızlar neden hep kuaföre giderler çok masraflı değil mi ?