Derbi yaklaşıyor Görüşleriniz neler ?

malum pazar gnü derbi var , sizin düşünceleriniz neler ? kim kazanabilir ve neden ? (Arkadaslar holiganca cevaplar vermezsek sevinirim)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe de son yıllarda bizi Kadiköyde yenmekte zorluk çekiyor geçen sene Şampiyonluğu garantilediğimiz için fazla önemsemedik maçı ondan önceki maçlarda Baros un direkten dönen topu var bunlar tamamen Şansızlık ayrıca Fenerbahçe nin gücü büyük takımlara yetmiyor sene başında Arsenal ve Galatasaray maçlarında sahaya gömüldüler öyle küme düşmeye oynayan takımları yendiler diye Galatasaray ı yeneceklerini sanmasınlar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fenerbahçe 14 yıllık geleneği bozmaz . neden dersen gs zaten yıprandı dünki maçı bile alamadı herseyi geçtim eray çok vasat geldi bana

1|0
    0|0
  • İlk yarı Fener gol atar ama biz yeneriz sonuç olarak.

Ofansif bir oyunla oynayacağız ve bu konuda çok iyiyiz Sneijder var.

Derbinin favorisi olmaz kısaca.

0|0
    0|0
  • ben futbolcularımıza güveniyorum fenerbahçem kazanacak

0|0
    0|0
  • inşallah maçı kazanırız

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• galatasaray kadıköyden 1 puan çıkarırsa büyük bir başarıya imza atar son dönemde oynadığı futbolu kıyaslarsak fenerbahçe kazanıcaktır en kötü berabere biter gerçi gs için kadıköyde yenilmek süpriz olmaz zaten gs kadıköye 1 puan için gider..

0|0
    0|1
    • fenerbahcenin son maclarını pozisyon bulamadan kazandıgını düsünürsek , gs ında son zamanlarda fenerbahceyi sürekli yendigini düsünürsek , ve son 3 sezondur fenerbahcenin kadıköyde sadece 1 galibiyeti oldugunu düsünürsek , gs icin 3 puan cok uzak değil

• son 3 sene sizi itin götüne soktuk hala konusuyosun , insan biraz mantıklı düsünür . beraberlik olurmus ,

• :D :Dböyle saldırganlaşmanız sizin psikolojinizi alt üst etttiğimizi gösteriyor :) galiba bugün size 6-0dan daha fena bir travma yaşattık helede cristianın 6 işareti felan neyse :) bizde böyle bir takımız işte hem kadıköyde hem arenda koyarz arenaın ilk açılışının hediyesni alex verdi size 2-1 ayrıca süper finalde yendk arena bizm içn bşi ifade etmior :) son 3 sene itin götü oluosa 15 seneyi sen bul koçum :D

• 6-0 alırız diyorm ben

1|0
    0|0
  • galatasarayın eksikleri varken ve hazır yenilmişken fenerbahçede formda fenerbahçe affetmeyecektir .

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır son 14 senede kadıköyde oynanan maçlarda fenerbahçe 31 gol atarken gs yanlızca 8 gol atmış gerisini sen hesapla.

1|0
    0|0
  • bi beşiktaşlı olarak fenerbekçe yener diyorum

1|0
    0|0
  • Fener alır.Galatasarayda hala defans sıkıntıları sürüyor.Bunun üstüne eksiklerde girdi.

1|0
    0|0
  • adana demirspor alır

cut tıraşı

0|0
    0|0
Yükleniyor...