Daha once hıc gormedıgınız bır sima yı hayalınızde canlandırabılır mısnız?

hıc gormedıgınız bırı olacak ama ve aynı sekılde daha onceden hıc duymadınız bır ses tonu...

bu konudakı becerıksızlıgımı benle paylasacak bırı var mı ('.')

• Herhalde yanı, ondan kolay ne var
    83% (5)0% (0)83% (5)Oy Ver
  • Aa hssktr lan harbıden olmuomus
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Olmuyor, olmuyor, olmuyor...
    17% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Şimdi gidiyorum belki... ama yine gelicem
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sima ne demek abi ('.')
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ulan bu konuda tek becerıksız ben mıyım yanı... herkes cok kolay dıo

ya soruyu anlamadınız ya da işin kolayına kaçıyorsunuz ('.')

aklınızdakını yansıtabılseydınız keske bakalım gercekten o kadar kolay mı bu iş:)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• birinin kaşı birinin gözü derken yapıyorum sanırım

0|0
    0|0
    • sanırımla olmaz:))

bızzat hayalınde bır sıma olusuyor mu? durustce ama:)

• oluşuyor ama ben suratları öabuk unutan bir insanım. daha önce görüp görmediğimi hatırlamıyorum :/

• gecmıste gorduklerını hatırlaman kolay da... hıc gorulmeyen bırını canlandırmak zor yahu.bır turlu olmuyor:))

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben daha evel gördüğümü bile hatırlayamıyorum ki.

0|0
    0|0
  • böyle bişey olmaz. çünkü rüyanda bile hiç görmedim dediğin kişiyi aslında gerçekte gördüğün için rüyana girdiğini söylüyor bilim adamları. sokakta dikkat etmesen bile bir anlık 1sn lik bile olsa görmen yetiyor.

0|0
    0|0
  • Evet bu konuda üstüme yoktur :) hayal gücün zayıf demekki ondan yapamıyorsundur ben konuşulan pek çok şeyi hayalimde canlandırabiliyorum kişi eşya vs hiç farketmez :))

0|0
    0|0
    • konusulan?

gecmıse daır bır ısaret olmaksızın... hıc gormedıgın bır yuzu yaratabılıomusun yanı?

• ya canlandırma baska bısı ama...

bır ınsan sıması hayal etmek gıbı deıl ki bu olay...oylesıne ınce detaylar var kı..dusun 150 cm karelık alana 7 mılyar farklı yuz sıgdırılmıs durumda...ve ben bırını hayal bıle edemıyorum...

• ben buna çok basit br örnek vereyim annem bana evleneceği zaman evleneceği insanın kim olduğunu söylemedi ilk başta eğlenceli lsun diye tarif etti o anlattıkça benim kafamda bşr insan oluştu ve o insanı hala hatırlıyoru bunu 9 sene önce yapmıştım .. ses tonu gülüşü konuşması fiziği herşeyiyle kafamda bir insan yaratmıştım resmen çok tuhaf gelecek sana ama bunu istemeden yapıyorum özellikle düşünmüyorum yani :)

• Çok başarılıyım bu konuda.

0|0
    0|0
    • sız agız bırlıgı etmıs gıbı ne bu boyle ya

hepınız ne becerıklıymksınız megerse ('.')

• Herhalde yanı, ondan kolay ne var

0|0
    0|0
  • tabiki de canlandırabilirim =)

0|0
    0|0
    • suanda hıc gormedıgın bırını olustur o halde kafanda, gorelım bakalım:)) yanı gor bakalım:D

• akrep balıgı yedı resmen...

neyse şimdi gidiyorum ama yine gelıcem :))

• tabikide cok kolay

0|0
    0|0
    • bu kolaycıları merak edıorum...yapın da gorelım bakalım

• Canlandırmak cok kolay be anlamıyomusun o dedigini bebekler bile yapar hayal gücün mü yok anlamadım kii ya da senin biraz kafa yorgun heralde ondandır

• hahahah

benim kafa yıllardır yorgun o halde :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• görmemeyi bırak bir olay olsa robot resmini bile çizdiremem o derece yeteneksizim bu konuda

0|0
    0|0
Yükleniyor...