Dün gece iki arkadaşım öldü,

ilkokul arkadaşlarım ve aynı mahallede büyüdüğümüz iki arkadaşım dün gece trafik kazasında vefat etti. çok fazla samimi değildik ama yine de içim bir tuhaf oldu, her zaman mobesede kaza anlarını seyretmişinizdir ama ordaki aracın içersinde bir tanıdıgınızın bulundugunu bılmek çook farklı bir duygu. hatta hiç umursamadan hooooooow ne pis çarptı yaa deriz. sanki luna parktaki çarpışan otolar çarpıştı, neden böyle oldum bılmıyorum, bende dun geceden beri çlümden korkmaya başladım. ya bende onlar gıbı genc olürsem die. tamam alkollu arac kullanacak bırı degılım ama yınede omur ne zaman bıtecek belli değil, acaba tam ölmeden önce insanlar ne düşünüyo. ya da öldükten sonra neler oluyo. bunları düşünüyomusunuz hiç?

link buradaki il kaza videosundaki araçtaydı arkadaşlarım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• başın sağolsun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O korku iyidir. İnsana yaşamı sevdirir, bazı şeylerin gerçek anlamını öğretir. Daha dikkatli olursun ve zaman geçtikçe kaybettiklerinin acısı seni güçlendiren kolanlar haline gelir. Alışırsın.

0|0
    0|0
  • yakınlarım ölünce ben de sıra bize de gelecek diyerek korkuya kapılıyorum. birinden duyduğuma göre iki erkek çocuk selâ duyduğunda annelerine demişler ki anne biz ölünce de selamız okunacak mı? ve aynı gün bisikletle giderken ölmüşler. demek ki çoğu insan ölmeden önce ama ölüm çok yakınken hissediyor. korkuyoruz ama ahiretimizi düşünmüyoruz. böyle insanlarız işte...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ilk önce öldükten sonra ne olacak sorusuna kendince cevap vermelisin hiç mi ? ahiret mi ? ben elhamdülillah Müslümanım o yüzden ölüme hazırlıklı olmak lazım azrail emaneti almaya gelince başın dik gitmelisin bunu başarmanın yolu da ibadetten geçiyor başınız sağolsun

1|0
    0|0
  • Benimde en yakın arkadaşım 5 ay önce vefat etti. ben öldüğüne üzülürüm o kadar. herkes zamanında ölecek şu arabadan korktuğum kadar başka bir şeyden korkmuyorum araba fobim var. insanların geneli trafik kazasında ölüyor mübarek. hayır sen hata yapmasan karşında ki hata yapıp sana çarpıyor. ne anladım ehliyeten arabadan sokayım böyle zevke ihtiyaca

0|0
    0|0
Yükleniyor...