Mancini neden real madrid maçını yok sayarak juventusu yenmeliyiz dedi?

galatasarayın kadrosu bayern münih,real madrid kadar güçlü diyodu bazı galatasaraylı arkadaşlar? peki neden hocaları böyle bir yorumda bulundu?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Mancini böyle yaparak çoğu taraftarın gözünden düştü bence belki de kendi Juventus'u iyi tanıdığından dolayı ona daha fazla odaklanmamızı istiyor da olabilir her şeye bir kulp takmak doğru olmaz ama Fatih Terim bize böyle öğretmemişti o bir sürü imkansızlığı öğretmişti bize

0|0
    0|0
  • onun amacı grupu ikinci değil üçüncü bitirmektir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Adam kafada bitirmiş. Real maçı Fener derbisi, Galatasaray'ın işi zor. İki maçta toplam 10 gol bile yiyebilir bence.

0|1
    0|1
  • Adamın bir bildiği vardır.Full GS hakkında soru soruyorsun FB çok mı sıkıcı kanka gel bizim takıma hem bak Şampiyonlar ligi izliyorsunuz ^^

0|0
    0|0
  • gs kadrosu real bayern kadar güçlü diyenleri anlamakda zorluk çekiyorum tt arenada 6 tane attı daha ne ypsınlar :D manchini tbiki real maçını yok sayıcak evinde 6 tane yemişsn ne deseydi reali kendi stadında yenicez mi deseydi :D bu işler sivasspor deplasmanına benzemez önce kopenhagı yeniceksn sonra yükseklere uçucksn :)

0|0
    0|0
  • real nasılsa parçalar bizi diye düşünüyordur. realist adam...

0|1
    0|0
  • real madridi nasıl olsa yeneriz onu rakip olarak görmüyorum demek istemiştir belki:)))

hatırlarsan daha bir kaç ay önce buradaki galatasaraylılar kendilerini ligin üzerinde görüyordu real ve bayern bizim rakibimiz diyorlardı:)))

0|0
    0|0
    • işte oraya getirdim konuyu =)) hocaları madrid maçına sıfır yazmış ama kendileri realle kadromuz eşit diyorlar =)

• Her sey juve macinda belli olacakta ondan biz madride yenilsek juve kopenhagi yense 2 puan uzerimize cikiyorlar juveyi yendigimiz vakit 2. Biz olacagiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...